Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Kije i laski BDSM

Newsletter

Uprawa BDSM w kolorze czerwonym dla początkujących i profesjonalistów

Odkryj fascynujący świat gry w uderzenia z naszym 70-centymetrowym cropem BDSM w jaskrawoczerwonym kolorze. Ten crop BDSM jest idealnym akcesorium dla doświadczonych miłośników BDSM, jak i nowicjuszy, którzy chcą odkryć ekscytującą grę dominacji i uległości.

Więcej informacji

3503/00

$24.17


-25%

$18.13

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Odkryj fascynujący świat gry w uderzenia z naszym 70-centymetrowym cropem BDSM w jaskrawoczerwonym kolorze. Ten crop BDSM jest idealnym akcesorium zarówno dla doświadczonych miłośników BDSM, jak i nowicjuszy, którzy chcą odkryć ekscytującą grę dominacji i uległości.

  Każdy szczegół naszego cropu BDSM został starannie przemyślany, aby zapewnić intensywne, ale bezpieczne doznania. Uchwyt BDSM crop jest pleciony i nie tylko zapewnia optymalną obsługę, ale także elegancki wygląd. Na końcu BDSM crop znajduje się skórzany pasek na nadgarstek, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i kontrolę podczas użytkowania.

  Najważniejsze cechy czerwonego BDSM crop:

  • Sprężynowy trzon: Umożliwia precyzyjną kontrolę intensywności uderzeń.
  • Artystycznie pleciony uchwyt: Zapewnia optymalną obsługę i elegancki wygląd BDSM crop.
  • Wytrzymały materiał: Wysokiej jakości skóra zapewnia solidność i trwałość.
  • Pasek na rękę: Zapewnia dodatkową kontrolę podczas korzystania z bicza BDSM.
  • Wszechstronne zastosowanie: Idealny do delikatnych dotknięć i intensywnych pchnięć, doskonały dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.


  Trzon pejcza BDSM jest sprężysty, dzięki czemu możesz precyzyjnie dostosować intensywność - od delikatnych pieszczot po mocne pchnięcia. Wysokiej jakości materiał i doskonałe wykonanie gwarantują, że pejcz BDSM jest trwały i wytrzymały, idealny do namiętnych sesji BDSM.

  Dzięki temu pejczowi BDSM możesz dać swojemu partnerowi delikatne dotknięcia lub intensywne pchnięcia i odkrywać granice przyjemności na nowe sposoby. Czerwony kolor BDSM crop dodaje wizualnego elementu, który podkreśla erotyczne napięcie między dominacją a uległością.

  BDSM crop to wszechstronny instrument do gry uderzeniowej, którego nie powinno zabraknąć w żadnym sprzęcie BDSM. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym Domem, czy ciekawskim Sub, ten crop BDSM stanie się centralnym elementem Twojej kolekcji i zapewni Ci niezapomniane chwile.

  Doświadcz ekscytującego połączenia elegancji, precyzji i intensywności z naszym cropem BDSM już teraz. Nadszedł czas, aby spełnić swoje najgłębsze fantazje - z naszym czerwonym cropem BDSM, który nie pozostawia nic do życzenia.

  Więcej szczegółów:

  • Czerwony crop BDSM do gry uderzeniowej i klapsów
  • Akcesoria Impact Play z naszej serii Mauvais Garçon
  • Kolor: czerwony
  • Materiał: skóra wegańska, drewno, nylon
  • Długość: ok. 70 cm
  • Podczas korzystania z naszych akcesoriów BDSM ważne jest, aby zawsze postępować odpowiedzialnie i ostrożnie. Zabawa BDSM powinna zawsze opierać się na zasadzie SSC (Safe, Sane, Consensual), co oznacza, że wszystkie działania muszą być bezpieczne, rozsądne i oparte na konsensusie. Komunikacja i wzajemne zaufanie są kluczowymi elementami zapewniającymi, że wszyscy zaangażowani czerpią przyjemność i czują się komfortowo z tego doświadczenia.
  • Uprawa BDSM w użyciu: Ważne jest, aby zapoznać się z granicami i sygnałami partnera przed użyciem uprawy BDSM. Zawsze należy uzgodnić bezpieczne słowo lub sygnał, aby w razie potrzeby można było natychmiast zakończyć scenę. Zalecamy wcześniejsze zapoznanie się z technikami i środkami bezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w świecie BDSM. Pomoże to uniknąć niechcianych obrażeń i zapewni bezpieczne i satysfakcjonujące doświadczenie dla obojga partnerów.
  • Pamiętaj, że BDSM to coś więcej niż tylko zabawa fizyczna; chodzi również o dobre samopoczucie psychiczne. Upewnij się, że po intensywnych scenach masz wystarczająco dużo czasu na opiekę i wzajemną wymianę, aby zapewnić emocjonalne i fizyczne bezpieczeństwo wszystkim zaangażowanym. Dzięki takiemu podejściu korzystanie z naszych usług BDSM będzie wzbogacającym i przyjemnym doświadczeniem dla wszystkich.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Lo schiaffetto è sonoro

  E' evidente che questo prodotto non si usa per equitazione. Mi è piaciuta molto la sonorità dello schiaffo che dà il terminale. Al di là di questo, la fattura sembra buona e anche l'aspetto. Si usa bene e si dosa bene l'intensità. Mi sono trovato bene nei due ruoli.

   Napisz własną recenzję

   Uprawa BDSM w kolorze czerwonym dla początkujących i profesjonalistów

   Uprawa BDSM w kolorze czerwonym dla początkujących i profesjonalistów

   Odkryj fascynujący świat gry w uderzenia z naszym 70-centymetrowym cropem BDSM w jaskrawoczerwonym kolorze. Ten crop BDSM jest idealnym akcesorium dla doświadczonych miłośników BDSM, jak i nowicjuszy, którzy chcą odkryć ekscytującą grę dominacji i uległości.

   Napisz własną recenzję

   Inni klienci również kupili:

   20 inne przedmioty w tej samej kategorii: