Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Nowoczesne pasy cnoty

Newsletter

Pas cnoty NoPacha Servant

Pas cnoty NoPacha ® Servant stanowi znaczącą innowację w dziedzinie pasów cnoty, ponieważ oferuje możliwość przymocowania dildo bezpośrednio do pasa cnoty. Ta przemyślana cecha konstrukcyjna znacznie rozszerza tradycyjną funkcję pasa cnoty i zwiększa jego wszechstronność.

Więcej informacji

$168.06


-$33.63

$134.43

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Bardzo restrykcyjny pas cnoty dla mężczyzn NoPacha ® Servant służy przede wszystkim do zapewnienia abstynencji seksualnej mężczyzny i uniemożliwienia mu masturbacji lub stosunku seksualnego. Pas cnoty jest popularnym akcesorium BDSM i jest często używany w scenariuszach dominacji i uległości, w których dominujący partner przejmuje kontrolę nad aktywnością seksualną i penisem uległego partnera. W naszym filmie możesz poznać pas cnoty NoPacha ® Servant!

  Tajna broń dla miłośników dominacji: NoPacha Servant - najlepszy pas cnoty z tym czymś ekstra!

  Pas cnoty NoPacha ® Servant stanowi znaczącą innowację w dziedzinie pasów cnoty, ponieważ oferuje możliwość przymocowania dildo bezpośrednio do pasa cnoty. Ta przemyślana cecha konstrukcyjna znacznie rozszerza tradycyjną funkcję pasa cnoty i zwiększa jego wszechstronność. Pas cnoty NoPacha ® Servant pozwala zarówno uległemu mężczyźnie, jak i jego partnerce zanurzyć się w różnych odgrywanych rolach i scenariuszach. Możliwość wyboru pomiędzy trzema różnymi kolorami dildo (kolor skóry, czarny lub czerwony) i dwoma różnymi długościami (5 cm i 9 cm) oferuje również indywidualne opcje projektowania. To innowacyjne podejście do projektowania pasów cnoty otwiera zupełnie nowe możliwości i doświadczenia.

  Pas cnoty NoPacha ® Servant oferuje indywidualne dopasowanie do wszystkich potrzeb. Jest dostępny w czterech różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy mężczyzna może znaleźć dla siebie idealne dopasowanie. W zależności od komfortu i anatomii możesz wybierać między pierścieniami na penisa o średnicy wewnętrznej 40 mm, 45 mm, 50 mm lub 53 mm. Zapewnia to nie tylko optymalny komfort noszenia, ale także pewność, że pas cnoty pasuje ciasno i bezpiecznie do każdego rozmiaru penisa.

  Pas cnoty z wartością dodaną: odkryj, jak NoPacha Servant otwiera nowe wymiary przyjemności!

  • Kontrola i uległość: W relacji BDSM dominujący partner może używać pasa cnoty jako środka do kontrolowania uległego partnera. Poprzez pas cnoty dominujący partner może kontrolować swobodę seksualną i podniecenie uległego partnera.
  • Tease & Denial: Pas cnoty może być używany jako idealne akcesorium do scenariuszy drażnienia i zaprzeczania, w których mężczyzna jest podniecony seksualnie, ale nie doprowadzony do orgazmu.
  • Zabawa w czystość: Niektóre pary lubią zabawę w czystość samą w sobie, w której mężczyzna pozostaje czysty przez pewien czas.
  • Zwiększone oczekiwanie: Noszenie pasa cnoty może zwiększyć oczekiwanie i pragnienie uwolnienia seksualnego, co może prowadzić do bardziej intensywnych orgazmów, gdy pas cnoty zostanie ostatecznie zdjęty.
  • Bezpieczeństwo i higiena: Dobrze zaprojektowany pas cnoty, taki jak NoPacha ® Servant, jest bezpieczny w użyciu. Można go łatwo wyczyścić, aby zapewnić higienę.


  Dla uległego mężczyzny:

  • Podwójna stymulacja: podczas gdy mężczyzna nosi pas cnoty i w ten sposób sam pozostaje czysty, dildo może zapewnić dodatkową stymulację dominującej partnerce.
  • Odwrócenie ról: dołączone dildo może być używane do odgrywania ról, w których pasywny mężczyzna przyjmuje aktywną seksualnie rolę, zachowując czystość.
  • Różnorodność wyboru: Dzięki możliwości wyboru pomiędzy trzema kolorami dildo i dwiema długościami, dominujący partner może wybrać dildo zgodnie ze swoimi preferencjami.


  Dla surowej kochanki lub dominującego pana:

  • Kontrola i władza: Przymocowanie dildo do pasa cnoty pasywnego partnera może być silnym znakiem dominacji i kontroli. Mistrzyni lub mistrz może określić, kiedy i w jaki sposób dildo jest używane.
  • Różnorodność zabaw: kochanka lub pan mogą używać dildo do różnych gier i scenariuszy, czy to w celu zaspokojenia własnych potrzeb, czy po prostu jako dodatkowego bodźca psychologicznego.
  • Możliwość dostosowania: Możliwość wyboru koloru i rozmiaru dildo pozwala Mistress lub Masterowi zaprojektować doświadczenie całkowicie zgodnie z własnymi życzeniami.


  Idealne akcesorium do tzw. dojenia:

  Milking lub dojenie w kontekście BDSM odnosi się do techniki, w której prostata mężczyzny jest stymulowana specjalnym masażem, często w celu osiągnięcia orgazmu bez bezpośredniej stymulacji penisa. Można to osiągnąć poprzez zewnętrzny masaż krocza lub wewnętrzną stymulację prostaty przez odbyt. Jest to rodzaj stymulacji, który koncentruje się zarówno na przyjemności, jak i kontroli i jest często wykorzystywany w scenariuszach dominacji i uległości. Idea polega na tym, że aktywny, "dojący" partner ma pełną kontrolę nad orgazmem pasywnego partnera. Podczas dojenia penis może być zamknięty w pasie cnoty NoPacha Servant, aby zapewnić, że nie dojdzie do bezpośredniej stymulacji.

  Ogólnie rzecz biorąc, pas cnoty NoPacha ® Servant przesuwa granice tego, co jest możliwe i oferuje parom zupełnie nowy wymiar męskiej cnoty.

  Więcej szczegółów:

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Je recommande sans souci cet article

  Utilisé sur des périodes de 1 semaine. Aucun problème et confortable. La societe MEO est également joignable et reactive. Je recommande sans souci cet article

   Ocena 

   Thank you from Norway

   As a male slave, I am thrilled with the chastity belt. It allows my mistress complete control over my sexual activities and my worthless little dick. The ability to attach a dildo directly to the chastity belt adds a new dimension to chastity. The design opens up new, exciting role-playing and scenarios. The quality and workmanship of the chastity belt is first class and designed with great attention to detail. As a lover of submission, this chastity belt has exceeded my expectations. It perfectly fulfills its function of ensuring sexual abstinence while allowing for new, intense experiences. I can recommend the chastity belt to all who have a desire for erotic adventure and control over their sexual activities. This chastity belt is definitely the secret weapon for lovers of dominance! Kudos also to MEO for the high quality and discreet shipping. The chastity belt has taken our life to a new level and I can't wait to have more exciting experiences with it.

   • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Absolut der Hammer

   Ein Muss für jeden devoten Mann! Dieser KG ist im Zusammenspiel mit dem Aufsteck-Dildo wirklich das Nonplus-Ultra.

   • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

   Napisz własną recenzję

   Pas cnoty NoPacha Servant

   Pas cnoty NoPacha Servant

   Pas cnoty NoPacha ® Servant stanowi znaczącą innowację w dziedzinie pasów cnoty, ponieważ oferuje możliwość przymocowania dildo bezpośrednio do pasa cnoty. Ta przemyślana cecha konstrukcyjna znacznie rozszerza tradycyjną funkcję pasa cnoty i zwiększa jego wszechstronność.

   Napisz własną recenzję

   Inni klienci również kupili:

   30 inne przedmioty w tej samej kategorii: