Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Prysznic analny

Newsletter

Dildo analne wykonane z silikonu Aquameo Streamer - 23 cm długości

Elastyczny silikonowy douche analny Streamer od Aquameo rewolucjonizuje higienę intymną. Jako ekspert w dziedzinie wysokiej jakości lubrykantów, Aquameo rozszerza teraz swoją ofertę o douche intymne zapewniające codzienną świeżość i czystość - do stosowania dopochwowego i analnego.

Więcej informacji

3554/00

dostępne

  Więcej informacji

  Silikonowy douche analny Aquameo Streamer o długości 23 cm jest idealny do dokładnej higieny intymnej.

  Elastyczny silikonowy douche analny "Streamer" od Aquameo rewolucjonizuje higienę intymną. Jako ekspert w dziedzinie wysokiej jakości lubrykantów, Aquameo rozszerza teraz swoją ofertę o douche intymne zapewniające codzienną świeżość i czystość - do stosowania dopochwowego i analnego.

  Z Aquameo wybierasz delikatną i przyjemną pielęgnację intymną - wewnętrzną czystość, którą możesz poczuć.

  Dzięki higienicznemu materiałowi silikonowemu douche intymne Aquameo gwarantują delikatne i dokładne oczyszczanie, które dostosowuje się do Twoich potrzeb. Łatwa obsługa i dyskrecja są oczywistością. Oznacza to, że douche intymne jest również łatwe w użyciu podczas podróży.

  Jak stosować douche analne?

  Aby douche analne było przyjemne i skuteczne, zaleca się podgrzanie wody do temperatury ciała. Idealnie, odbyt powinien być oczyszczony około 45 minut przed stosunkiem analnym, aby zapewnić optymalną czystość. Podczas stosunku seksualnego lub prysznica analnego nie powinno zabraknąć dwóch niezbędnych towarzyszy: Lubrykantu i relaksującej atmosfery. Wysokiej jakości lubrykant na bazie wody, taki jak Aquameo, zapewnia, że douche analne można wkładać bez wysiłku i delikatnie, zarówno do odbytu, jak i do pochwy.

  Najważniejsze cechy elastycznego douche analnego Aquameo Streamer:

  • Intymny douche od Aquameo zdobywa punkty za łatwość użycia. Jako niezawodny dodatek do rytuału pod prysznicem, douche intymne można łatwo podłączyć do węża prysznicowego.
  • Elastyczny materiał silikonowy delikatnie dopasowuje się do Twojej anatomii i umożliwia bezpieczne i dokładne czyszczenie - idealne do okolic pochwy i odbytu. Skuteczne oczyszczanie sprawia, że zawsze czujesz się świeżo i czysto.
  • Te douche intymne zostały specjalnie opracowane, aby traktować najbardziej wrażliwe części Twojego ciała z najwyższą starannością i oddaniem. Silikonowe prysznice analne są nie tylko łatwe w użyciu, ale także niezwykle trwałe, ponieważ silikon jest znany jako wytrzymały i odporny materiał.
  • Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z pryszniców intymnych, czy też masz doświadczenie i szukasz produktu wysokiej jakości, silikonowy prysznic analny oferuje to, co najlepsze z obu światów - komfort i bezpieczeństwo. Możesz się zrelaksować, poczuć bezpiecznie i skoncentrować na tym, co naprawdę ważne - higienie ciała i dobrym samopoczuciu.


  Metalowa końcówka analna czy nowoczesna silikonowa końcówka analna?

  Nadszedł czas, aby pożegnać się z konwencjonalnymi metalowymi główkami prysznicowymi i przejść na nową generację elastycznych i przyjaznych dla skóry silikonowych końcówek intymnych. Nie tylko poprawisz swoją higienę osobistą, ale także przyczynisz się do poprawy swojego samopoczucia. Z pewnością poczujesz różnicę. W końcu wszyscy powinniśmy starać się traktować nasze ciała z miłością i zapewniać im najlepszą możliwą opiekę. Zacznijmy więc od poprawy higieny intymnej i używania tylko najlepszych produktów. Doświadcz zupełnie nowego poziomu czystości i komfortu z rewolucyjnym silikonowym douche intymnym Aquameo.

  Wybierz Aquameo dla niezawodnego produktu, który wnosi jakość i komfort do codziennej higieny - ponieważ Twoje ciało zasługuje tylko na to, co najlepsze.

  Więcej szczegółów:

  • Douche analny Aquameo wykonany z silikonu
  • Może być stosowany jako douche analny i pochwowy.
  • Zasada Aquameo: wysokiej jakości produkty intymne dla Twojego dobrego samopoczucia. Doświadczenie zdobyte przy produkcji lubrykantów jest wykorzystywane przy opracowywaniu produktów intymnych, które zachwycają jakością i starannością wykonania.
  • Głowica prysznicowa pasuje do wszystkich węży prysznicowych ze standardowym gwintem półcalowym.
  • Super elastyczna, bez wysiłku dopasowuje się do anatomii.
  • Nadaje się do wszystkich smarów.
  • Całkowita długość 24,5 cm, średnica 2,3 cm, długość wkładana 23 cm.
  • Kolor: charakterystyczny niebieski Aquameo.
  • Dilda intymne Aquameo są dostępne w czterech rozmiarach.
  • Materiał: silikon, wolny od ftalanów i ABS.
  • Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo naszych pryszniców intymnych i analnych. W MEO każdego dnia pracujemy nad ciągłą poprawą jakości i stawiamy Twoją satysfakcję na pierwszym miejscu.
  • MEO i Aquameo są zarejestrowanymi znakami towarowymi MEO w Niemczech.


  Korzystanie z prysznica analnego przed seksem analnym jest ważne z kilku powodów:

  1. Higiena: Wcześniejsze oczyszczenie za pomocą prysznica analnego może usunąć niechciany brud i bakterie, co zmniejsza ryzyko infekcji i zapewnia większą czystość.

  2. Komfort: Korzystanie z prysznica analnego może pomóc Ci poczuć się czyściej i bardziej komfortowo, dzięki czemu doznania seksualne będą przyjemniejsze.

  3. Zapobieganie: Podczas seksu analnego bakterie mogą łatwo rozprzestrzeniać się na inne obszary ciała i powodować infekcje. Dokładne oczyszczenie odbytu za pomocą douche może temu zapobiec.

  Douche analnymoże być również przydatny po seksie analnym:

  1. Higiena: Douche analny pomaga usunąć wszelkie pozostałości lubrykantu, resztki prezerwatywy lub inne pozostałości.

  2. Zdrowie: Douche analny może pomóc zmniejszyć ryzyko infekcji poprzez usunięcie szkodliwych bakterii.

  3. Komfort: Douche analny może pomóc Ci poczuć się świeżo i czysto po seksie analnym.

  Uwaga: Nadmierne lub zbyt częste stosowanie douche analnego może zaburzyć naturalną florę jelitową i powodować podrażnienia.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Sehr gut

  Die anale Dusche von Meo aus Silikon funktioniert wirklich sehr gut. Sie ist sehr flexibel und erreicht alle Stellen ziemlich gut.

   Napisz własną recenzję

   Dildo analne wykonane z silikonu Aquameo Streamer - 23 cm długości

   Dildo analne wykonane z silikonu Aquameo Streamer - 23 cm długości

   Elastyczny silikonowy douche analny Streamer od Aquameo rewolucjonizuje higienę intymną. Jako ekspert w dziedzinie wysokiej jakości lubrykantów, Aquameo rozszerza teraz swoją ofertę o douche intymne zapewniające codzienną świeżość i czystość - do stosowania dopochwowego i analnego.

   Napisz własną recenzję

   Inni klienci również kupili:

   30 inne przedmioty w tej samej kategorii: