Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Prysznic analny

Newsletter

Długi silikonowy prysznic analny Aquameo Gusher - 45 cm długości

Aquameo otwiera nowe możliwości w zakresie higieny intymnej dzięki rewolucyjnemu 45-centymetrowemu douche analnemu Gusher wykonanemu z elastycznego silikonu. Jako uznani eksperci w dziedzinie najwyższej klasy lubrykantów, poszerzamy naszą ofertę o wysokiej jakości douche intymne. Douche analny Gusher nadaje się do codziennego użytku - zarówno dopochwowego, jak i analnego - i zapewnia wyjątkową

Więcej informacji

3556/00

Wkrótce dostępne

  Więcej informacji

  Wyjątkowo długi silikonowy lubrykant analny Aquameo Gusher inspiruje społeczność fistingów!

  Aquameo otwiera nowe możliwości w zakresie higieny intymnej dzięki rewolucyjnemu 45-centymetrowemu lubrykantowi analnemu Gusher wykonanemu z elastycznego silikonu. Jako uznani eksperci w dziedzinie najwyższej klasy lubrykantów, poszerzamy naszą ofertę o wysokiej jakości douche intymne. Douche analny "Gusher" nadaje się do codziennego użytku - zarówno dopochwowo, jak i analnie - i zapewnia wyjątkową świeżość i czystość. Dzięki imponującej długości "Gusher" jest szczególnie popularny jako douche analne w społeczności fisting. Niezwykła długość umożliwia głębsze i dokładniejsze czyszczenie niż konwencjonalne douche analne. Szczególnie w przypadku intensywnych i głębokich zabaw seksualnych, takich jak fisting, douche analne "Gusher" o długości 45 cm oferuje optymalny komfort i dokładną czystość, której potrzebujesz. Z douche analnym Gusher od Aquameo możesz polegać na wszechstronnym uczuciu czystości i świeżości, gdziekolwiek i kiedykolwiek tego potrzebujesz.

  Z Aquameo decydujesz się nadelikatną i przyjemną higienę intymną - na wewnętrzną czystość, którą możesz poczuć.

  Dzięki higienicznemu materiałowi silikonowemu, douche analne Aquameo gwarantuje delikatne i dokładne czyszczenie, które dostosowuje się do Twoich potrzeb. Łatwa obsługa i dyskrecja są oczywistością. Oznacza to, że douche intymne jest również łatwe w użyciu podczas podróży.

  Jak stosować douche analne?

  Aby douche analne było przyjemne i skuteczne, zaleca się podgrzanie wody do temperatury ciała. Idealnie, odbyt powinien być oczyszczony około 45 minut przed stosunkiem analnym, aby zapewnić optymalną czystość. Podczas stosunku seksualnego lub prysznica analnego nie powinno zabraknąć dwóch niezbędnych towarzyszy: Lubrykantu i relaksującej atmosfery. Wysokiej jakości lubrykant na bazie wody, taki jak Aquameo, zapewnia, że douche analne można włożyć bez wysiłku i delikatnie, zarówno do odbytu, jak i do pochwy.

  Najważniejsze cechy elastycznego silikonowego douche analnego:

  • Douche analne od Aquameo zdobywa punkty za łatwość użycia. Jako niezawodny dodatek do rytuału pod prysznicem, douche intymne można łatwo podłączyć do węża prysznicowego.
  • Elastyczny materiał silikonowy delikatnie dopasowuje się do Twojej anatomii i umożliwia bezpieczne i dokładne czyszczenie - idealne do okolic pochwy i odbytu. Skuteczne oczyszczanie sprawia, że zawsze czujesz się świeżo i czysto.
  • Te prysznice analne zostały specjalnie opracowane, aby traktować najbardziej wrażliwe części Twojego ciała z najwyższą starannością i oddaniem. Silikonowe prysznice analne są nie tylko łatwe w użyciu, ale także niezwykle trwałe, ponieważ silikon jest znany jako wytrzymały i odporny materiał.
  • Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z natrysków intymnych, czy też masz doświadczenie i szukasz produktu wysokiej jakości, silikonowy natrysk analny oferuje to, co najlepsze z obu światów - komfort i bezpieczeństwo. Możesz się zrelaksować, poczuć bezpiecznie i skoncentrować na tym, co naprawdę ważne - higienie ciała i dobrym samopoczuciu.


  Silikonowy douche analny vs. metalowy douche analny:

  Nadszedł czas, aby pożegnać się z konwencjonalnymi metalowymi głowicami prysznicowymi i przejść na nową generację elastycznych i przyjaznych dla skóry silikonowych douche intymnych. Nie tylko poprawisz swoją higienę osobistą, ale także przyczynisz się do poprawy swojego samopoczucia. Z pewnością poczujesz różnicę. W końcu wszyscy powinniśmy starać się traktować nasze ciała z miłością i zapewniać im najlepszą możliwą opiekę. Zacznijmy więc od poprawy higieny intymnej i używania tylko najlepszych produktów. Doświadcz zupełnie nowego poziomu czystości i komfortu z rewolucyjnym silikonowym douche intymnym Aquameo.

  Wybierz Aquameo dla niezawodnego produktu, który wnosi jakość i komfort do codziennej higieny - ponieważ Twoje ciało zasługuje tylko na to, co najlepsze.

  Więcej szczegółów:

  • Douche analny Aquameo wykonany z silikonu
  • Może być stosowany jako douche analny i pochwowy.
  • Zasada Aquameo: wysokiej jakości produkty intymne dla Twojego dobrego samopoczucia. Doświadczenie zdobyte przy produkcji lubrykantów jest wykorzystywane przy opracowywaniu produktów intymnych, które zachwycają jakością i starannością wykonania.
  • Głowica prysznicowa pasuje do wszystkich węży prysznicowych ze standardowym gwintem półcalowym.
  • Super elastyczna, bez wysiłku dopasowuje się do anatomii.
  • Nadaje się do wszystkich smarów.
  • Całkowita długość 47,5 cm, średnica 2 cm, długość wkładana 45 cm.
  • Kolor: charakterystyczny niebieski Aquameo.
  • Dilda intymne Aquameo są dostępne w czterech rozmiarach.
  • Materiał: silikon, wolny od ftalanów i ABS.
  • Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo naszych pryszniców intymnych i analnych. W MEO każdego dnia pracujemy nad ciągłą poprawą jakości i stawiamy Twoją satysfakcję na pierwszym miejscu.
  • MEO i Aquameo są zarejestrowanymi znakami towarowymi MEO w Niemczech.


  Korzystanie z prysznica analnego przed seksem analnym jest ważne z kilku powodów:

  1. Higiena: Wcześniejsze oczyszczenie za pomocą prysznica analnego może usunąć niechciany brud i bakterie, co zmniejsza ryzyko infekcji i zapewnia większą czystość.

  2. Komfort: Korzystanie z prysznica analnego może pomóc Ci poczuć się czyściej i bardziej komfortowo, dzięki czemu doznania seksualne będą przyjemniejsze.

  3. Zapobieganie: Podczas seksu analnego bakterie mogą łatwo rozprzestrzeniać się na inne obszary ciała i powodować infekcje. Dokładne oczyszczenie odbytu za pomocą douche może temu zapobiec.

  Douche analnymoże być również przydatny po seksie analnym:

  1. Higiena: Douche analny pomaga usunąć wszelkie pozostałości lubrykantu, resztki prezerwatywy lub inne pozostałości.

  2. Zdrowie: Douche analny może pomóc zmniejszyć ryzyko infekcji poprzez usunięcie szkodliwych bakterii.

  3. Komfort: Douche analny może pomóc Ci poczuć się świeżo i czysto po seksie analnym.

  Uwaga: Nadmierne lub zbyt częste stosowanie douche analnego może zaburzyć naturalną florę jelitową i powodować podrażnienia.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Sehr lang sehr gut

  Die geht richtig tief rein und holt alles raus. Extrem gründlich und fühlt sich àuch ziemlich geil an.

  • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

  Napisz własną recenzję

  Długi silikonowy prysznic analny Aquameo Gusher - 45 cm długości

  Długi silikonowy prysznic analny Aquameo Gusher - 45 cm długości

  Aquameo otwiera nowe możliwości w zakresie higieny intymnej dzięki rewolucyjnemu 45-centymetrowemu douche analnemu Gusher wykonanemu z elastycznego silikonu. Jako uznani eksperci w dziedzinie najwyższej klasy lubrykantów, poszerzamy naszą ofertę o wysokiej jakości douche intymne. Douche analny Gusher nadaje się do codziennego użytku - zarówno dopochwowego, jak i analnego - i zapewnia wyjątkową

  Napisz własną recenzję

  Inni klienci również kupili:

  30 inne przedmioty w tej samej kategorii: