Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Prysznic analny

Newsletter

Douche analny wykonany z silikonu Aquameo Surge - długość 30 cm

Odkryj rewolucję w higienie intymnej - elastyczny douche analny Surge o długości 30 cm od Aquameo. Jako renomowany specjalista w dziedzinie wysokiej jakości lubrykantów, rozszerzamy nasze portfolio o segment douche intymnych. Silikonowy douche intymny, opracowany zarówno do użytku dopochwowego, jak i analnego, stanowi idealne rozwiązanie dla Twojej higieny intymnej.

Więcej informacji

3555/00

dostępne

Więcej informacji

Elastyczny douche analnySurge do dokładnej higieny intymnej - niezbędnik każdego miłośnika seksu analnego!

Odkryj rewolucję w higienie intymnej - elastyczny douche analny Surge o długości 30 cm od Aquameo. Jako uznany specjalista w dziedzinie wysokiej jakości lubrykantów, rozszerzamy nasze portfolio o segment douche intymnych. Silikonowy douche intymny, opracowany zarówno do użytku dopochwowego, jak i analnego, stanowi idealne rozwiązanie dla Twojej higieny intymnej. Aquameo zapewnia niezawodną pielęgnację, na którą zasługuje Twoje ciało.

Z Aquameo wybierasz delikatną i przyjemną higienę intymną - wewnętrzną czystość, którą możesz poczuć.

Dzięki higienicznemu materiałowi silikonowemu, douche intymne Aquameo gwarantują delikatne i dokładne oczyszczanie, które dostosowuje się do Twoich potrzeb. Łatwa obsługa i dyskrecja są oczywistością. Oznacza to, że douche intymne jest również łatwe w użyciu podczas podróży.

Jak stosować douche analne?

Aby douche analne było przyjemne i skuteczne, zaleca się podgrzanie wody do temperatury ciała. Idealnie, odbyt powinien być oczyszczony około 45 minut przed stosunkiem analnym, aby zapewnić optymalną czystość. Podczas stosunku seksualnego lub prysznica analnego nie powinno zabraknąć dwóch niezbędnych towarzyszy: Lubrykantu i relaksującej atmosfery. Wysokiej jakości lubrykant na bazie wody, taki jak Aquameo, zapewnia, że douche analne można włożyć bez wysiłku i delikatnie, zarówno do odbytu, jak i do pochwy.

Najważniejsze cechy elastycznego silikonowego douche analnego:

 • Douche intymne od Aquameo zdobywa punkty za łatwość użycia. Jako niezawodny dodatek do Twojego rytuału pod prysznicem, douche intymne można łatwo podłączyć do węża prysznicowego.
 • Elastyczny materiał silikonowy delikatnie dopasowuje się do Twojej anatomii i umożliwia bezpieczne i dokładne czyszczenie - idealne do okolic pochwy i odbytu. Skuteczne oczyszczanie sprawia, że zawsze czujesz się świeżo i czysto.
 • Te douche intymne zostały specjalnie opracowane, aby traktować najbardziej wrażliwe części Twojego ciała z najwyższą starannością i oddaniem. Silikonowe prysznice analne są nie tylko łatwe w użyciu, ale także niezwykle trwałe, ponieważ silikon jest znany jako wytrzymały i odporny materiał.
 • Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z pryszniców intymnych, czy też masz doświadczenie i szukasz produktu wysokiej jakości, silikonowy prysznic analny oferuje to, co najlepsze z obu światów - komfort i bezpieczeństwo. Możesz się zrelaksować, poczuć bezpiecznie i skoncentrować na tym, co naprawdę ważne - higienie ciała i dobrym samopoczuciu.


Silikonowe prysznice analne w porównaniu z metalowymi prysznicami analnymi:

Nadszedł czas, aby pożegnać się z konwencjonalnymi metalowymi głowicami prysznicowymi i przejść na nową generację elastycznych i przyjaznych dla skóry silikonowych pryszniców intymnych. Nie tylko poprawisz swoją higienę osobistą, ale także przyczynisz się do poprawy swojego samopoczucia. Z pewnością poczujesz różnicę. W końcu wszyscy powinniśmy starać się traktować nasze ciała z miłością i zapewniać im najlepszą możliwą opiekę. Zacznijmy więc od poprawy higieny intymnej i używania tylko najlepszych produktów. Doświadcz zupełnie nowego poziomu czystości i komfortu z rewolucyjnym silikonowym douche intymnym Aquameo.

Wybierz Aquameo dla niezawodnego produktu, który wnosi jakość i komfort do codziennej higieny - ponieważ Twoje ciało zasługuje tylko na to, co najlepsze.

Więcej szczegółów:

 • Douche analny Aquameo wykonany z silikonu
 • Może być stosowany jako douche analny i pochwowy.
 • Zasada Aquameo: wysokiej jakości produkty intymne dla Twojego dobrego samopoczucia. Doświadczenie zdobyte przy produkcji lubrykantów jest wykorzystywane przy opracowywaniu produktów intymnych, które zachwycają jakością i starannością wykonania.
 • Głowica prysznicowa pasuje do wszystkich węży prysznicowych ze standardowym gwintem półcalowym.
 • Super elastyczna, bez wysiłku dopasowuje się do anatomii.
 • Nadaje się do wszystkich smarów.
 • Całkowita długość 32 cm, średnica 2,4 cm, długość wkładana 30 cm.
 • Kolor: charakterystyczny niebieski Aquameo.
 • Dilda intymne Aquameo są dostępne w czterech rozmiarach.
 • Materiał: silikon, wolny od ftalanów i ABS.
 • Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo naszych pryszniców intymnych i analnych. W MEO każdego dnia pracujemy nad ciągłą poprawą jakości i stawiamy Twoją satysfakcję na pierwszym miejscu.
 • MEO i Aquameo są zarejestrowanymi znakami towarowymi MEO w Niemczech.


Korzystanie z prysznica analnego przed seksem analnym jest ważne z kilku powodów:

1. Higiena: Wcześniejsze oczyszczenie za pomocą prysznica analnego może usunąć niechciany brud i bakterie, co zmniejsza ryzyko infekcji i zapewnia większą czystość.

2. Komfort: Korzystanie z prysznica analnego może pomóc Ci poczuć się czyściej i bardziej komfortowo, dzięki czemu doznania seksualne będą przyjemniejsze.

3. Zapobieganie: Podczas seksu analnego bakterie mogą łatwo rozprzestrzeniać się na inne obszary ciała i powodować infekcje. Dokładne oczyszczenie odbytu za pomocą douche może temu zapobiec.

Douche analnymoże być również przydatny po seksie analnym:

1. Higiena: Douche analny pomaga usunąć wszelkie pozostałości lubrykantu, resztki prezerwatywy lub inne pozostałości.

2. Zdrowie: Douche analny może pomóc zmniejszyć ryzyko infekcji poprzez usunięcie szkodliwych bakterii.

3. Komfort: Douche analny może pomóc Ci poczuć się świeżo i czysto po seksie analnym.

Uwaga: Nadmierne lub zbyt częste stosowanie douche analnego może zaburzyć naturalną florę jelitową i powodować podrażnienia.

Może Cię to również zainteresować:

OPINIE KLIENTÓW

Nie ma jeszcze komentarzy klientów

Napisz własną recenzję

Douche analny wykonany z silikonu Aquameo Surge - długość 30 cm

Douche analny wykonany z silikonu Aquameo Surge - długość 30 cm

Odkryj rewolucję w higienie intymnej - elastyczny douche analny Surge o długości 30 cm od Aquameo. Jako renomowany specjalista w dziedzinie wysokiej jakości lubrykantów, rozszerzamy nasze portfolio o segment douche intymnych. Silikonowy douche intymny, opracowany zarówno do użytku dopochwowego, jak i analnego, stanowi idealne rozwiązanie dla Twojej higieny intymnej.

Napisz własną recenzję

Inni klienci również kupili:

30 inne przedmioty w tej samej kategorii: