Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Prysznic analny

Newsletter

Prysznic analny wykonany z silikonu z wężem prysznicowym "The Cleaner Set" Aquameo - długość 15 cm

Dzięki kompaktowej długości 15 cm, ten douche analny jest szczególnie przyjazny dla użytkownika i idealny dla każdego, kto ceni sobie prostą i skuteczną higienę intymną. Jednak zestaw nie tylko zdobywa punkty dzięki elastycznej silikonowej głowicy prysznicowej - w zestawie znajduje się również wysokiej jakości wąż prysznicowy. Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się świeżo i czysto -

Więcej informacji

3557/00

dostępne

  Więcej informacji

  The Cleaner Set - idealny kompletny zestaw z douche analnymi wężem - do dokładnej higieny intymnej.

  Dzięki kompaktowej długości 15 cm, ten douche analny jest szczególnie przyjazny dla użytkownika i idealny dla każdego, kto ceni sobie prostą i skuteczną higienę intymną. Jednak zestaw nie tylko zdobywa punkty dzięki elastycznej silikonowej głowicy prysznicowej do higieny intymnej - w zestawie znajduje się również wysokiej jakości wąż prysznicowy. Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się świeżo i czysto - kompletny pakiet dla optymalnej higieny intymnej.

  Z Aquameo decydujesz się na delikatną i przyjemną higienę intymną - dla wewnętrznej czystości, którą możesz poczuć.

  Dzięki higienicznemu silikonowemu materiałowi, douche intymne Aquameo gwarantuje delikatne i dokładne oczyszczanie, które dostosowuje się do Twoich potrzeb. Łatwa obsługa i dyskrecja są oczywistością. Oznacza to, że douche intymne jest również łatwe w użyciu podczas podróży.

  Jak stosować douche analne?

  Aby douche analne było przyjemne i skuteczne, zaleca się podgrzanie wody do temperatury ciała. Idealnie, odbyt powinien być oczyszczony około 45 minut przed stosunkiem analnym, aby zapewnić optymalną czystość. Podczas stosunku seksualnego lub prysznica analnego nie powinno zabraknąć dwóch niezbędnych towarzyszy: Lubrykantu i relaksującej atmosfery. Wysokiej jakości lubrykant na bazie wody, taki jak Aquameo, zapewnia, że douche analne można włożyć bez wysiłku i delikatnie, zarówno do odbytu, jak i do pochwy.

  Najważniejsze cechy elastycznego silikonowego douche analnego:

  • Douche intymne od Aquameo zdobywa punkty za łatwość użycia. Jako niezawodny dodatek do Twojego rytuału pod prysznicem, douche intymne można łatwo podłączyć do węża prysznicowego.
  • Elastyczny materiał silikonowy delikatnie dopasowuje się do Twojej anatomii i umożliwia bezpieczne i dokładne czyszczenie - idealne do okolic pochwy i odbytu. Skuteczne oczyszczanie sprawia, że zawsze czujesz się świeżo i czysto.
  • Te douche intymne zostały specjalnie opracowane, aby traktować najbardziej wrażliwe części Twojego ciała z najwyższą starannością i oddaniem. Silikonowe prysznice analne są nie tylko łatwe w użyciu, ale także niezwykle trwałe, ponieważ silikon jest znany jako wytrzymały i odporny materiał.
  • Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z natrysków intymnych, czy też masz doświadczenie i szukasz produktu wysokiej jakości, silikonowy natrysk analny oferuje to, co najlepsze z obu światów - komfort i bezpieczeństwo. Możesz się zrelaksować, poczuć bezpiecznie i skoncentrować na tym, co naprawdę ważne - higienie ciała i dobrym samopoczuciu.


  Silikonowe prysznice intymne w porównaniu z metalowymi prysznicami intymnymi:

  Nadszedł czas, aby pożegnać się z konwencjonalnymi metalowymi głowicami prysznicowymi i przejść na nową generację elastycznych i przyjaznych dla skóry silikonowych pryszniców intymnych. Nie tylko poprawisz swoją higienę osobistą, ale także przyczynisz się do poprawy swojego samopoczucia. Z pewnością poczujesz różnicę. W końcu wszyscy powinniśmy starać się traktować nasze ciała z miłością i zapewniać im najlepszą możliwą opiekę. Zacznijmy więc od poprawy higieny intymnej i używania tylko najlepszych produktów. Doświadcz zupełnie nowego poziomu czystości i komfortu z rewolucyjnym silikonowym douche intymnym Aquameo.

  Wybierz Aquameo dla niezawodnego produktu, który wnosi jakość i komfort do codziennej rutyny higienicznej - ponieważ Twoje ciało zasługuje tylko na to, co najlepsze.

  Więcej szczegółów:

  • Douche intymne Aquameo wykonane z silikonu
  • Może być stosowany jako douche analny i pochwowy.
  • Zasada Aquameo: wysokiej jakości produkty intymne dla Twojego dobrego samopoczucia. Doświadczenie zdobyte przy produkcji lubrykantów jest wykorzystywane przy opracowywaniu produktów do higieny intymnej, które zachwycają jakością i starannością wykonania.
  • Głowica prysznicowa pasuje do wszystkich węży prysznicowych ze standardowym gwintem półcalowym.
  • Super elastyczna, bez wysiłku dopasowuje się do anatomii.
  • Nadaje się do wszystkich smarów.
  • Całkowita długość 15 cm, średnica 2 cm, długość węża 185 cm.
  • Kolor: Charakterystyczny niebieski Aquameo.
  • Bicze intymne Aquameo są dostępne w czterech rozmiarach.
  • Materiał: silikon, wolny od ftalanów i ABS.
  • Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo naszych pryszniców intymnych i analnych. W MEO każdego dnia pracujemy nad ciągłą poprawą jakości i stawiamy Twoją satysfakcję na pierwszym miejscu.
  • MEO i Aquameo są zarejestrowanymi znakami towarowymi MEO w Niemczech.


  Korzystanie z prysznica analnego przed seksem analnym jest ważne z kilku powodów:

  1. Higiena: Wcześniejsze oczyszczenie za pomocą prysznica analnego może usunąć niechciany brud i bakterie, co zmniejsza ryzyko infekcji i zapewnia większą czystość.

  2. Komfort: Korzystanie z prysznica analnego może pomóc Ci poczuć się czyściej i bardziej komfortowo, dzięki czemu doznania seksualne będą przyjemniejsze.

  3. Zapobieganie: Podczas seksu analnego bakterie mogą łatwo rozprzestrzeniać się na inne obszary ciała i powodować infekcje. Dokładne oczyszczenie odbytu za pomocą douche może temu zapobiec.

  Douche analnymoże być również przydatny po seksie analnym:

  1. Higiena: Douche analny pomaga usunąć wszelkie pozostałości lubrykantu, resztki prezerwatywy lub inne pozostałości.

  2. Zdrowie: Douche analny może pomóc zmniejszyć ryzyko infekcji poprzez usunięcie szkodliwych bakterii.

  3. Komfort: Douche analny może pomóc Ci poczuć się świeżo i czysto po seksie analnym.

  Uwaga: Nadmierne lub zbyt częste stosowanie douche analnego może zaburzyć naturalną florę jelitową i powodować podrażnienia.

  TO MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ ....

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Top

  Top Analdusche mit Schlauch. Im Vergleich zu der Anal-Dusche, die ich vorher benutzt habe, funktioniert dieses Modell wirklich sehr gut bzw. viel besser. Das liegt natürlich an Material, beziehungsweise der Flexibilität.

   Napisz własną recenzję

   Prysznic analny wykonany z silikonu z wężem prysznicowym "The Cleaner Set" Aquameo - długość 15 cm

   Prysznic analny wykonany z silikonu z wężem prysznicowym "The Cleaner Set" Aquameo - długość 15 cm

   Dzięki kompaktowej długości 15 cm, ten douche analny jest szczególnie przyjazny dla użytkownika i idealny dla każdego, kto ceni sobie prostą i skuteczną higienę intymną. Jednak zestaw nie tylko zdobywa punkty dzięki elastycznej silikonowej głowicy prysznicowej - w zestawie znajduje się również wysokiej jakości wąż prysznicowy. Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się świeżo i czysto -

   Napisz własną recenzję

   Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również ...

   30 inne przedmioty w tej samej kategorii: