Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Rozwieracz do ust

Newsletter

Rozwieracz do ust BDSM 2.0 - Jennings

Odkryj nowy wymiar dominacji i uległości z Jennings Mouth Spreader 2.0! Pierwotnie używany w stomatologii, znalazł swoje stałe miejsce w świecie BDSM i łączy zmysłowe podniecenie z poczuciem kontroli.

Więcej informacji

3440/00

$56.33


-$11.29

$45.04

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Odkryj nowy wymiar dominacji i uległości z Jennings Mouth Spreader 2.0! Pierwotnie używany w stomatologii, znalazł swoje miejsce w świecie BDSM i łączy zmysłowe podniecenie z poczuciem kontroli.

  Rozwieracz do ust nie jest jedną z najbardziej znanych zabawek erotycznych z dziedziny BDSM, ale jest bardzo popularny na scenie fetyszowej i BDSM. Przypomina knebel lub kaganiec i jest często używany w połączeniu z uprzężą lub obrożą. Ta zabawka BDSM służy do otwierania i unieruchamiania ust i szczęki. Uległy partner jest uciszany z szeroko otwartymi ustami. Pozwala to dominującemu partnerowi na przykład na włożenie penisa do szeroko otwartych ust. Mechanizm blokujący na rozwieraczu ust uniemożliwia uległemu ponowne zamknięcie ust.

  Rozwieracz ust według Jenningsa:

  Rozwieracz ust 2.0 według Jenningsa zyskał popularność na scenie BDSM z różnych powodów. Nacisk kładziony jest na kontrolę i uległość, a rozwieracz ust przejmuje fizyczną kontrolę nad ustami pasywnego partnera. Wiele osób docenia również medyczny aspekt rozwieracza do ust, ponieważ dodaje on dodatkowe medyczne tło do odgrywania ról. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jest nie tylko trwały, ale także higieniczny, co jest bardzo cenione na scenie BDSM. Jego wszechstronność pozwala na stosowanie go w różnych sytuacjach, a atrakcyjność wizualna szeroko otwartych ust jest szczególnie atrakcyjna dla wielu osób. Zwiększa to poczucie bezbronności, oferując jednocześnie nowe, ekscytujące doświadczenie BDSM.

  Dzięki temu rozwieraczowi do ustTwoje sesje BDSM już nigdy nie będą takie same!

  Wysokiej jakości materiały: Wykonany z medycznej stali nierdzewnej, ten rozwieracz do ust oznacza najwyższą jakość i trwałość. Jego winylowa powłoka nie tylko chroni zęby, ale także zapewnia przyjemne uczucie podczas noszenia.

  Optymalny komfort: Wyrafinowana konstrukcja zapewnia wygodne dopasowanie do ust i twarzy. Winylowa powłoka zapewnia, że pozostaje dokładnie tam, gdzie powinna, a jednocześnie zapobiega ześlizgiwaniu się rozwieracza.

  Łatwy w użyciu: Mechanizm otwierania rozwieracza jest obsługiwany za pomocą dźwigni z boku, a usta partnera pasywnego są szeroko otwarte. Ten mechanizm regulacji niezawodnie utrzymuje rozwieracz w pożądanej pozycji i szeroko otwarte usta.

  Możliwość dostosowania: Regulowany pasek wykonany ze skóry wegańskiej umożliwia indywidualne dopasowanie do każdego rozmiaru głowy i zapewnia idealne dopasowanie.

  Więcej szczegółów:

  • Rozwieracz do ust BDSM według Jennings
  • Nowa wersja z gumową osłoną
  • Wymiary: ok. 20 cm długości x 13 cm przy pełnym otwarciu.
  • Materiał: stal nierdzewna, PVC, skóra wegańska
  • Uwaga: Ważne jest, aby pamiętać, że podobnie jak w przypadku wszystkich działań BDSM, komunikacja, zgoda i bezpieczeństwo mają kluczowe znaczenie. To, co jest przyjemne i podniecające dla jednej osoby, może być niewygodne dla innej. Dlatego należy zawsze dbać o to, aby wszyscy zaangażowani czuli się komfortowo, a granice były przestrzegane.
  • Czyszczenie: Przed i po użyciu użyj naszego sprayu INSTACLEAN.

  TO MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ ....

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Wow

  Der Zahnschutz bei dem Mundspreizer ist echt genial! Funktioniert super, klasse Qualität.

   Ocena 

   Okay

   Bevorzuge Ballonknebel

    Ocena 

    Perfecta

    Cumple a las mil maravilas su funcion, aunque sencilla pero a la vez tiene que ser muy practica y sin duda alguna esta mordaza la da.

     Napisz własną recenzję

     Rozwieracz do ust BDSM 2.0 - Jennings

     Rozwieracz do ust BDSM 2.0 - Jennings

     Odkryj nowy wymiar dominacji i uległości z Jennings Mouth Spreader 2.0! Pierwotnie używany w stomatologii, znalazł swoje stałe miejsce w świecie BDSM i łączy zmysłowe podniecenie z poczuciem kontroli.

     Napisz własną recenzję

     Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również ...

     9 inne przedmioty w tej samej kategorii: