Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Zabawki seksualne

Newsletter

Male Edge Extra - przedłużacz do powiększania penisa

Przedłużacz penisa od Male Edge to przedłużacz penisa do powiększania penisa, który wykorzystuje trakcję do zwiększenia długości i obwodu penisa. Gdy tylko poczujesz się komfortowo podczas korzystania z urządzenia, a tkanka zacznie się rozciągać, stopniowo zwiększaj siłę trakcji urządzenia i liczbę godzin korzystania z przedłużacza penisa każdego dnia.

Więcej informacji

3143/00

$220.62


-$33.11

$187.51

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Przedłużacz penisa od Male Edge to przedłużacz penisa do powiększania penisa, który wykorzystuje trakcję do zwiększenia długości i obwodu penisa. Gdy poczujesz się komfortowo podczas korzystania z urządzenia, a tkanka zacznie się rozciągać, stopniowo zwiększaj przyczepność urządzenia i liczbę godzin korzystania z przedłużacza penisa każdego dnia.

   

  Jeśli szukasz dodatkowych akcesoriów, nasz Male Edge Extra jest dostępny w eleganckim zielono-czarnym etui i praktycznej torbie podróżnej, dzięki czemu możesz realizować swój program treningowy w dowolnym miejscu i czasie.

   

  Male Edge Extra to nasz najlepiej sprzedający się przedłużacz penisa. Jest wyposażony w więcej akcesoriów niż nasza mniejsza wersja podstawowa. Torba podróżna pozwala Ci kontynuować program podczas podróży

   

  Zakres dostawy przedłużacza penisa Male Edge Extra obejmuje:

   

  • 1 sztukę - przedłużacz penisa Male Edge
  • 1 sztuka - linijka/przyrząd pomiarowy
  • 1 sztuka - pudełko na produkt Male Edge
  • 1 sztuka - torba podróżna Male Edge
  • 1 szt. - Oficjalny program Male Edge (broszura)
  • 3 sztuki - gumowe paski Male Edge
  • 1 szt. - Podkładka ochronna

   

  Jeśli szukasz dodatkowych akcesoriów, Male Edge Pro może być odpowiednim powiększaczem penisa dla Ciebie.

   

  Jak używać przedłużacza penisa Male Edge?

   

  Umieść przedłużacz penisa na penisie, który nie jest wyprostowany i wygodnie zaciśnij gumowe pętle. Jest bezbolesny i wygodny do noszenia podczas stania, chodzenia i siedzenia, nawet dyskretnie pod luźnym ubraniem. Male Edge oferuje Ci również dostęp online do szczegółowego filmu objaśniającego, w którym znajdziesz szczegółowe instrukcje użytkowania. Jeśli masz konkretne pytania, możesz również zarejestrować się na forum i uzyskać specjalistyczną poradę.

  Czy przedłużacze penisa działają? Tak, działają!

   

  Male Edge wykorzystuje metodę trakcji penisa (rozciąganie penisa), która jest najbardziej naturalną metodą powiększania penisa. Ale jak działa trakcja penisa? Poprzez równomierne rozciąganie trzonu penisa w czasie, komórki tkanki dzielą się i namnażają - proces zwany "cytokinezą" - powodując trwałe zwiększenie długości i obwodu penisa. Tak - efekty stosowania Male Edge są TRWAŁE! Technika powiększania penisa stosowana przez ekstender penisa może być wykonywana dyskretnie w domu, więc nikt nie musi wiedzieć o zamiarze wydłużenia penisa.

  Plan treningowy rozciągania penisa:

   

  Nasz sześciotygodniowy "Plan powolnego rozruchu" to idealny program treningowy dla początkujących użytkowników, który pozwala im przyzwyczaić się do urządzenia Male Edge i metody rozciągania penisa. Program treningowy Male Edge daje ciału czas na przyzwyczajenie się do ekstendera penisa poprzez początkowe stosowanie jedynie niewielkiej siły uciągu i używanie urządzenia przez krótki okres czasu.

   

  Siła uciągu i czas użytkowania są następnie stopniowo zwiększane z tygodnia na tydzień. Plan początkowy ma służyć jako wskazówka - jeśli czujesz, że możesz robić postępy szybciej niż wskazano, nie stanowi to problemu, ponieważ produkt jest bardzo bezpieczny w użyciu w każdym przypadku. Po osiągnięciu pożądanych wyników program powiększania penisa można po prostu zawiesić, ponieważ wyniki są trwałe bez potrzeby dodatkowego treningu.

  Zalety powiększania penisa:

   

  Twoje ciało jest prawdopodobnie tak doskonałe, jak jest. Ale dlaczego nie dodać trochę więcej rozmiaru i cieszyć się większym penisem? Wierzymy, że powiększenie penisa za pomocą Male Edge doprowadzi do wzrostu Twojej pewności siebie, lepszego życia seksualnego, a tym samym lepszej jakości życia. Dla nas powiększanie penisa to tylko kolejny sposób na utrzymanie Twojego ciała w zdrowiu, tak jak chodzenie na siłownię czy zdrowe odżywianie. Rozpocznij więc swoją podróż do większego penisa już dziś. Przedłużacz penisa Male Edge to oryginalna i najlepsza metoda powiększania penisa. Male Edge z dumą produkuje najlepsze przedłużacze penisa od ponad 20 lat i może pochwalić się ponad pół milionem zadowolonych użytkowników na całym świecie.

   

  • Trwałe powiększenie penisa
  • Silniejsze/dłuższe erekcje
  • Może pomóc z przedwczesnym wytryskiem
  • Prostowanie skrzywienia prącia (choroba Peyroniego)
  • Male Edge nie ma żadnych skutków ubocznych w sensie medycznym.

  Jak działa przedłużacz penisa? Czym jest przedłużacz penisa?

   

  Przedłużacz penisa to urządzenie, które zakłada się na penisa w celu delikatnego rozciągnięcia tkanki przez kilka godzin dziennie. Gdy poczujesz się komfortowo podczas korzystania z urządzenia, a tkanka zacznie się rozciągać, stopniowo zwiększaj przyczepność urządzenia i liczbę godzin korzystania z niego każdego dnia. Przedłużacz penisa Male Edge to urządzenie do powiększania penisa, które wykorzystuje trakcję do zwiększenia zarówno długości, jak i obwodu penisa. Przedłużacze penisa są najpopularniejszą metodą trwałego powiększania penisa. Poza kosztowną operacją w specjalistycznej klinice, przedłużacz penisa jest jedyną metodą, co do której udowodniono medycznie, że skutkuje dłuższym i grubszym penisem. W przeciwieństwie do operacji powiększania penisa, urządzenia wykorzystujące trakcję do powiększania penisa nie niosą ze sobą żadnego poważnego ryzyka. Metoda ta może być wykonywana wygodnie i dyskretnie w domu, jest bezpieczna przy prawidłowym stosowaniu i jest naturalnym sposobem na powiększenie penisa. Przedłużacz penisa Male Edge może również pomóc skorygować skrzywienia penisa.

  Jak często należy używać przedłużacza penisa?

   

  Wielu mężczyzn uważa, że jeśli będą używać przedłużacza penisa dłużej niż jest to zalecane, osiągną szybsze rezultaty. Nie jest to jednak najskuteczniejszy sposób na szybsze powiększenie penisa. Przedłużacze penisa są zaprojektowane tak, aby zwiększać długość i grubość penisa przez dłuższy czas, ponieważ jest to naturalny proces. Jeśli urządzenie Male Edge jest używane przez zalecaną liczbę godzin każdego dnia przez kilka miesięcy, penis znacznie się powiększy. Należy jednak pamiętać, że ciało każdego mężczyzny jest inne. Niektórzy mężczyźni zobaczą pierwsze rezultaty już po kilku miesiącach, podczas gdy innym może to zająć nawet sześć miesięcy. Ale jeśli program będzie przestrzegany z wytrwałością i zaangażowaniem, a urządzenie będzie używane we właściwy sposób każdego dnia, gwarantujemy, że zobaczysz znaczące wyniki w powiększaniu penisa.

   

  Więcej szczegółów:

   

  • Przedłużacz penisa Male Edge na powiększanie penisa
  • Przedłużacz penisa Male Edge można nosić dyskretnie i wygodnie w ciągu dnia pod luźnym ubraniem lub w nocy. Przedłużacz penisa Male Edge rozciąga trzon penisa, pozwalając Ci swobodnie regulować siłę ciągnięcia. Ten ruch ciągnący stymuluje podział komórek w tkance, co sprzyja wzrostowi tkanki, dzięki czemu penis z czasem staje się dłuższy i grubszy.
  • Aby poprawić erekcję: Dla dłuższej i twardszej erekcji.
  • Odpowiedni dla penisów od 4 do 24 cm
  • Materiał: POM
  • Średnica: 2,0 - 3,5 cm

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Great product

  Works great went from 8 3/4 to 10 1/2 I also use a pump and milking techniques everyday

   Napisz własną recenzję

   Male Edge Extra - przedłużacz do powiększania penisa

   Male Edge Extra - przedłużacz do powiększania penisa

   Przedłużacz penisa od Male Edge to przedłużacz penisa do powiększania penisa, który wykorzystuje trakcję do zwiększenia długości i obwodu penisa. Gdy tylko poczujesz się komfortowo podczas korzystania z urządzenia, a tkanka zacznie się rozciągać, stopniowo zwiększaj siłę trakcji urządzenia i liczbę godzin korzystania z przedłużacza penisa każdego dnia.

   Napisz własną recenzję

   Inni klienci również kupili:

   30 inne przedmioty w tej samej kategorii: