Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

DOXY Massager

Newsletter

Masażer ścienny DOXY 3 USB-C - turkusowy

Masażer ścienny DOXY 3 USB-C został opracowany specjalnie dla młodszego pokolenia. To przełomowe rozwiązanie techniczne spełnia preferencje pokolenia Z, które ceni sobie świadomość marki, niezawodne działanie, stylowy wygląd, wydajność i stosunek jakości do ceny.

Więcej informacji

3597/00

$88.18


-$11.04

$77.14

plus koszty wysyłki

dostępne

    Więcej informacji

    Masażer ścienny DOXY 3 USB-C został opracowany specjalnie dla młodszego pokolenia. To przełomowe rozwiązanie techniczne spełnia preferencje pokolenia Z, które ceni sobie świadomość marki, niezawodne działanie, stylowy wygląd, wydajność i stosunek jakości do ceny. Jest to odpowiedź na zmieniające się potrzeby młodszej grupy docelowej, która preferuje zarówno jakość, jak i przystępną cenę.

    Złam zasady i ciesz się mocą masażera DOXY 3 USB-C Wand Massager w dowolnym miejscu i czasie!

    Marka DOXY oznacza integrację i wzmocnienie pozycji. Masażery ścienne DoXY zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić szeroki zakres potrzeb i preferencji, pozwalając każdemu doświadczyć przyjemności na własnych warunkach.

    Dzięki masażerowi ściennemu DoXY 3 USB-C zawsze masz kontrolę!

    Dzięki kablowi o długości 3 metrów masażer ścienny DoXY 3 USB-C oferuje niezrównaną swobodę i komfort podczas podróży dookoła świata. Zainspirowany słynnym Doxy Die Cast 3 Wand Massager i ładowalnym Die Cast 3R, ten kompaktowy masażer Doxy Wand Massager zapewnia te same niewiarygodnie potężne wibracje, które zapierają dech w piersiach. Wysokiej jakości precyzyjna konstrukcja wykonana z ABS gwarantuje trwałość, poręczną wagę i elegancki wygląd.

    Niedroga moc dla pokolenia Z - prosto do orgazmu!

    Uwolnij swoje pożądanie dzięki tak zwanej funkcji Continuous Power, którą można łatwo regulować za pomocą przycisków + i -, aby znaleźć idealną intensywność. Aby uzyskać dodatkowego kopa, możesz aktywować tryb Pulse, po prostu naciskając i przytrzymując przycisk zasilania przez 3 sekundy.

    Główka masażera DOXY 3 USB-C Wand wykonana jest z wysokiej jakości, przyjaznego dla ciała silikonu, który jest miękki i aksamitny w dotyku. W porównaniu do większych oryginalnych i flagowych metalowych modeli, mniejsza główka Doxy 3 USB-C jest mniej onieśmielająca i idealna do zapoznania się z masażerem ściennym. Może być również używana do bardzo precyzyjnego masażu trudno dostępnych obszarów ciała. Głowicę można również zdjąć w celu łatwego czyszczenia, co zapewnia higienę i stałą wydajność.

    Luksusowy komfort:

    Doxy 3 USB-C jest dostępny w dwóch fascynujących kolorach: turkusowym i matowym czarnym. Oferując niezrównaną wydajność i przyjemność w eleganckiej, kompaktowej obudowie, ten przełomowy masażer zawstydza wszystko inne w swoim przedziale cenowym. DoXY 3 USB-C jest odpowiedzią na potrzebę wysokiej wydajności i jakości w absolutnie przystępnej cenie. Prawdziwy przełom, prawie zbyt dobry, by mógł być prawdziwy!

    Więcej szczegółów:

    • Masażer ścienny DOXY 3 USB-C
    • Wymiary: Długość korpusu 28 cm, średnica główki 4,5 cm, obwód korpusu 12 cm.
    • Waga: 310 gramów
    • Zasilanie: Masażer ścienny DOXY 3 USB-C jest zasilany za pomocą zintegrowanego kabla USB-C. Pamiętaj, że zasilacz NIE wchodzi w zakres dostawy i NIE jest kompatybilny z przystawkami do masażerów ściennych Die Cast 3 i Die Cast 3R. Do zasilania masażera Wand będziesz potrzebować adaptera wtyczki USB-C 5V/3A Power Delivery (PD).
    • Długość kabla: 3 metry
    • DOXY Massager 3 USB-C to elastyczny masażer, który jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn oraz par. Kobiety mogą go używać do intensywnej stymulacji łechtaczki i innych stref erogennych, podczas gdy mężczyźni mogą go używać do stymulacji krocza, penisa, jąder i odbytu. Dla par masażer oferuje ekscytujący sposób na urozmaicenie gry wstępnej i cieszenie się dodatkową stymulacją podczas stosunku seksualnego.

     

    Może Cię to również zainteresować:

    OPINIE KLIENTÓW

    Ocena 

    Génial

    Cet appareil est génial tout simplement

    • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
    Ocena 

    Mega

    Mega verarbeitetes Gerät! Der Kopf des Vibrators ist sehr groß und besteht aus Silikon. Er ist "weich" und der Kopf ist minimal biegsam. Er ist relativ leise. Die Verarbeitung ist sehr gut und sauber. Die Farbe ist sehr schön :)!!! Besser geht es nicht!!! Vielen Dank dafür!!! So etwas sollte in keiner Nachttischschublade fehlen.

    • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

    Napisz własną recenzję

    Masażer ścienny DOXY 3 USB-C - turkusowy

    Masażer ścienny DOXY 3 USB-C - turkusowy

    Masażer ścienny DOXY 3 USB-C został opracowany specjalnie dla młodszego pokolenia. To przełomowe rozwiązanie techniczne spełnia preferencje pokolenia Z, które ceni sobie świadomość marki, niezawodne działanie, stylowy wygląd, wydajność i stosunek jakości do ceny.

    Napisz własną recenzję

    Inni klienci również kupili:

    20 inne przedmioty w tej samej kategorii: