Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Lube

Newsletter

BUTTR - Żel do fistingu

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja dłoń lub pięść wsunie się szczególnie dobrze podczas sesji fistingu, BUTTR Fisting Gel jest właśnie dla Ciebie. Dzięki rozluźniającemu działaniu żelu do fistingu, odbyt lub pochwa mogą się wspaniale rozciągnąć. BUTTR Fisting Gel jest na bazie wody i może być również używany razem z zabawkami erotycznymi i prezerwatywami.

Więcej informacji

3267/500

$41.47


-$11.21

$30.26

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Jeśli chcesz mieć pewność, że twoja dłoń lub pięść wsunie się szczególnie dobrze podczas sesji fistingu, BUTTR Fisting Gel jest właśnie dla ciebie. Dzięki rozluźniającemu działaniu żelu do fistingu, odbyt lub pochwa mogą się wspaniale rozciągnąć. BUTTR Fisting Gel jest na bazie wody i dlatego może być również używany razem z zabawkami erotycznymi i prezerwatywami.

   

  BUTTR Fisting Gel

   

  BUTTR Fisting Gel jest idealny do fistingu i penetracji analnej. Żel do fistingu ma gęstszą konsystencję niż zwykłe lubrykanty i sprawia, że penetracja jest płynniejsza, a tym samym łatwiejsza. Formuła na bazie wody sprawia, że produkt ten nadaje się nawet do stosowania z dildami lub butt plugami wykonanymi z silikonu i prezerwatywami lateksowymi. Po użyciu lubrykant do fistingu można spłukać wodą. Ponadto żel do fistingu BUTTR jest beztłuszczowy, bezzapachowy i całkowicie bezwonny. Duży słoik o pojemności 500 ml ułatwia aplikację lubrykantu podczas seksu, dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na przyjemności. Idealny towarzysz wspaniałych doświadczeń fistingu dla dwojga.

   

  Lubrykant do fistingu, lubrykant do fistingu, krem do fistingu..

   

  Lubrykant do fistingu jest niezbędnym akcesorium do penetracji analnej lub waginalnej ręką lub pięścią! Nawet jeśli nie zawsze musi to być zaciśnięta pięść, odpowiedni otwór ciała jest nadal silnym wyzwaniem. Aby fisting był jak najbardziej przyjemny, stosuje się specjalne lubrykanty do fistingu. Na meo.de znajdziesz żel do fistingu na bazie wody, lubrykant do fistingu na bazie silikonu oraz lubrykant do fistingu na bazie oleju lub smaru. Wśród nich są nasze sprawdzone marki Le Fist i Let's Fuck Ultimate, Let's Fuck Extreme, Mancunt i Let's Fuck Hot, ale także produkty takie jak J-Lube lub klasyczne Crisco.

   

  Czym jest lubrykant do fistingu?

   

  W fistingu analnym lub waginalnym chodzi o maksymalne rozciągnięcie danego otworu ciała i głęboką penetrację. Aby to ułatwić, stosuje się specjalne lubrykanty do fistingu, które mają wysoką smarowność i nie mają tendencji do szybkiego wysychania. Sesja fistingu w slingu może trwać kilka godzin, a użyty smar do fistingu musi być w stanie nadążyć! Lubrykanty do fistingu są dostępne na bazie silikonu, smaru i wody oraz ze specjalnymi właściwościami, takimi jak efekty odrętwienia, takie jak nasz Let's Fuck Extreme lub efekty cieplne, takie jak nasz Let's Fuck Hot.

   

  Więcej szczegółów:

   

  • BUTTR Fisting Gel
  • Zawartość: 500 ml
  • BUTTR to absolutnie innowacyjny lubrykant. Zapewnia więcej zabawy, głębszą penetrację, idealną sesję fistingu, mocniejsze pchnięcia i relaksujący seks analny z dildami lub Twoim partnerem.
  • Składniki: Woda, gliceryna, hydroksyetyloceluloza, benzoesan sodu, sorbinian potasu, kwas cytrynowy

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Geil

  Können wir tatsächlich empfehlen . Es gab keine Probleme. es lässt sich sogar mit der Spritze aufziehen.

  • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Great

  Wow I love this stuff I had the clear gell before but decided to try this one and certainly wasn't disappointed highly recommended thanks

   Ocena 

   Good product - long lasting

   Lets be honest some lubes dry quickly and become sticky or tacky. I rate this this lube as it stays "creamy" without drying out. Big tub and easy to apply, doesn't stain the sheets or leave oily residues everywhere and is non scented

    Ocena 

    Meine Empfehlung

    Das Fisting Gel ist ganz gut allerdings sind die Produkte von LETS FUCK (auch hier im Shop) viel besser

     Ocena 

     Attention à ne pas se laisser emporter

     J'ai pris en version gel, je testerai les autres version à l'occasion pour trouver celui que je préfère.
     Vraiment efficace, le gel reste bien en place sûr n'importe quel jouet contrairement au lubrifiant que j'utilisais avant, et qu'elle lubrification !
     Pas de sensation désagréable de chauffe, pas d'odeur et se nettoie facilement, que demander de plus ?
     Et bien justement, il manque un moyen simple d'application, le gel étant assez épais, un système type pousse mousse pour appliquer une petite noisette ou il faut serait un plus, et c'est plus hygiénique.

      Ocena 

      Bon pouvoir lubrifiant

      Ni trop chauffant ni gras a outrance, le gel est parfait pour des pratiques Fist

       Ocena 

       Sèche un peu vite mais pas désagréable

       Sèche un peu vite mais sa texture passe bien. Si vous recherchez la même sensation qu'avec un gel exclusivement a base d'eau, oublié

        Ocena 

        Superbe glisse

        Voici un bon lubrifiant sans odeur, assez glissant qui reste longtemps sur vos jouets et muqueuses. Le nettoyage est très facile et il ne fait aucune trace sur les tissus.
        Bravo, on recommande. En revanche, on a aussi la version creme qui est beaucoup moins lubrifiante (agréable tout de même) mais qui peut laisser des taches sur les tissus et qui se nettoye beaucoup moins bien. En revanche elle reste assez bien sur les jouet mais aussi et surtout sur les doigts.

         Napisz własną recenzję

         BUTTR - Żel do fistingu

         BUTTR - Żel do fistingu

         Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja dłoń lub pięść wsunie się szczególnie dobrze podczas sesji fistingu, BUTTR Fisting Gel jest właśnie dla Ciebie. Dzięki rozluźniającemu działaniu żelu do fistingu, odbyt lub pochwa mogą się wspaniale rozciągnąć. BUTTR Fisting Gel jest na bazie wody i może być również używany razem z zabawkami erotycznymi i prezerwatywami.

         Napisz własną recenzję

         Inni klienci również kupili:

         12 inne przedmioty w tej samej kategorii: