Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Pas do bondage

Newsletter

Pas do wiązania ze skóry cielęcej - czarny/czerwony

Ten ręcznie wykonany, głęboko czarny pas do bondage z czerwono-czarnymi lamówkami i kontrastującymi szwami to nie tylko wysokiej jakości akcesorium BDSM, ale także zobowiązanie do przestrzegania tradycyjnego kodeksu hanky.

Więcej informacji

3519/00

$336.23


-$44.84

$291.39

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Ten ręcznie wykonany, głęboko czarny pas do bondage z czerwono-czarnymi lamówkami i kontrastującymi szwami to nie tylko wysokiej jakości akcesorium BDSM, ale także zobowiązanie do przestrzegania tradycyjnego kodeksu hanky. Wykonane z najlepszej skóry cielęcej, to włoskie arcydzieło nie tylko oznacza doskonały design i niezrównaną jakość, ale także subtelnie komunikuje osobiste skłonności - w tym przypadku czerwony tradycyjnie oznacza fisting w Hanky Code.

   

  Nasz Bondage Belt to fascynujący dodatek do codziennego użytku wykonany z włoskiej skóry, który w mgnieniu oka można przekształcić w parę regulowanych kajdanek z klamrami. Ten produkt jest dedykowany wszystkim tym, którzy lubią kierować się nagłymi namiętnościami...

   

  Ręcznie wykonany we Włoszech, ten pas do krępowania reprezentuje najwyższą jakość i precyzyjne rzemiosło. Uosabia nie tylko włoski design, ale także innowacyjność i funkcjonalność. Każdy szczegół, od wykonania po metalowe elementy, został starannie przemyślany. Klamry są wykończone cenną powłoką rutenową, która nie tylko zapewnia ciemne, luksusowe wykończenie, ale także zapewnia dodatkową ochronę. Ponadto wszystkie metalowe elementy nie zawierają niklu, co jest szczególnie odpowiednie dla wrażliwej skóry i zapobiega alergiom. Projekt dopełnia najlepsza skóra cielęca z Włoch, która jest znana ze swojej elastyczności i trwałości, a tym samym gwarantuje komfort i trwałość paska. Z tym pasem do wiązania inwestujesz w kawałek luksusu i włoskiego stylu życia, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę.

   

  Ale ten pas jest nie tylko elegancki, ale także funkcjonalny. Może być noszony jako codzienny dodatek i w mgnieniu oka przekształca się w łatwo regulowane kajdanki lub kajdanki na kostki. Jak często miałeś ochotę związać swojego partnera i uniemożliwić mu ucieczkę od twoich seksownych fantazji? Teraz możesz to zrobić, po prostu wyciągając pasek ze spodni. Pas składa się z dwóch pojedynczych, krótszych pasków, każdy o szerokości 3 cm i indywidualnie regulowanej długości do 60 cm. Klamry można zapiąć za pomocą dwóch małych przykręcanych łączników łańcuchowych (w zestawie) lub za pomocą kłódek MEO. Dzięki tym wszystkim zaletom ten pas do bondage oferuje połączenie jakości, stylu i wszechstronności, które rzadko można znaleźć w produktach BDSM.

   

  Więcej szczegółów:

   

  • Pas do bondage wyposażony w dwie zamykane klamry.
  • Nasz pas jest wykonany przez doświadczonych rzemieślników we Włoszech z najwyższą precyzją. Miękka skóra cielęca nie tylko sprawia, że pas jest wygodny w noszeniu, ale także nadaje mu luksusowy charakter.
  • Uniwersalny rozmiar.
  • Pasek można indywidualnie dopasować pod względem rozmiaru.
  • 100% skóra cielęca, przykręcany łącznik łańcucha i klamry paska są pokryte rutenem, nie zawierają niklu.
  • Wymiary: 2 x 60 cm (24 cale) długości i 3 cm (1,18 cala) szerokości.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Qualitativ hochwertig

  Super gut und in verschiedenen Größen einstellbar

   Ocena 

   Perfect

   I like this belt a lot, but only time will tell how good it is. For the moment, I'm very pleased with it. It's just like the image.

    Napisz własną recenzję

    Pas do wiązania ze skóry cielęcej - czarny/czerwony

    Pas do wiązania ze skóry cielęcej - czarny/czerwony

    Ten ręcznie wykonany, głęboko czarny pas do bondage z czerwono-czarnymi lamówkami i kontrastującymi szwami to nie tylko wysokiej jakości akcesorium BDSM, ale także zobowiązanie do przestrzegania tradycyjnego kodeksu hanky.

    Napisz własną recenzję

    4 inne przedmioty w tej samej kategorii: