Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Rozciąganie analne

Newsletter

Dylatacja analna - Butt Plug Extremeo - Pointer

Dzięki Butt Plug Pointer z serii Extremeo na mężczyznę czeka najwyższa przyjemność analna! Szczególną cechą korka analnego "Pointer" jest to, że oprócz rozszerzenia odbytu zapewnia on również intensywną stymulację prostaty. Dzięki swojemu kształtowi i długości może trafić dokładnie we właściwe miejsce wewnątrz ciała.

Więcej informacji

$67.16


-5%

$63.80

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Dzięki Butt Plug Pointer z serii Extremeo na mężczyznę czeka najwyższa przyjemność analna! Szczególną cechą korka analnego "Pointer" jest to, że oprócz rozszerzenia odbytu zapewnia on również intensywną stymulację prostaty. Dzięki swojemu kształtowi i długości może trafić dokładnie we właściwe miejsce wewnątrz ciała.

   

  Dildo analne zdefiniowane na nowo: Nie uwierzysz, co potrafi ten butt plug!

   

  Zaczynając od cienkiej końcówki, "Pointer" pozwala na płynne i łatwe wkładanie. Jest to szczególnie ważne dla początkujących lub na początku rozszerzania odbytu, aby powoli przygotować zwieracz na nadchodzące rozciąganie. Po włożeniu butt plug jego średnica stale się zwiększa, zapewniając ciągłe rozszerzanie odbytu. Intensywność i tempo rozszerzania odbytu można indywidualnie regulować poprzez ciągłe wkładanie korka głębiej. Obszerna konstrukcja korka analnego "Pointer" zapewnia intensywną dylatację analną, która jest odpowiednia zarówno dla ekspertów w dylatacji analnej, jak i mniej doświadczonych użytkowników. Ten rodzaj dylatacji analnej może prowadzić do intensywnych doznań, ponieważ wrażliwe zakończenia nerwowe w odbycie są niezwykle stymulowane. Rezultat: Dildo analne z wyraźnie widocznymi rezultatami!

   

  Gotowy na najbardziej intensywny orgazm prostaty w swoim życiu?

   

  Ciesząc się doznaniami wspaniałej dylatacji analnej, zyskujesz dodatkowy bonus: ze względu na swoją długość i kształt, butt plug penetruje wystarczająco głęboko, aby bezpośrednio dotrzeć i masować prostatę. Podczas gdy ciągłe rozszerzanie odbytu już zapewnia potężną stymulację, stymulacja prostaty dodaje dodatkowy poziom przyjemności. Podczas stymulacji prostaty za pomocą "Pointera", fale przyjemności mogą rozprzestrzeniać się po całym podbrzuszu aż do podstawy penisa. Może to prowadzić do orgazmu prostaty, intensywnego uczucia, które przepływa przez całe ciało i jest często opisywane jako pulsujące lub falujące. Wielu naszych klientów zgłasza, że stymulacja prostaty pozwala im doświadczać wielokrotnych orgazmów bez zwykłego czasu regeneracji między orgazmami.

   

  Nie masz ochoty na orgazm? Dzięki temu butt plugowi jest to możliwe!

   

  Silna podstawa ssąca wtyczki przylega do wszystkich gładkich powierzchni i pozwala na przeżywanie przygód bez użycia rąk. Dzięki solidnej konstrukcji i mocnej przyssawce, butt plug można przymocować do prawie każdej gładkiej powierzchni. Czy to w łazience na kafelkach, na naszym LOVE ARC, czy nawet na ścianie - "Pointer" trzyma się pewnie i pozwala odkrywać nowe pozycje i możliwości. Dzięki temu możesz w pełni skoncentrować się na seksownych doznaniach i mieć obie ręce wolne do innych zmysłowych czynności lub zabawek erotycznych, takich jak masturbator. Kolejną zaletą podstawy ssącej jest to, że służy ona jako stojak, który ułatwia bezpieczne i wygodne wkładanie. Puść więc wodze fantazji i ciesz się wieloma możliwościami, jakie oferuje Ci Butt Plug "Pointer"!

   

  Podwójny efekt - rozszerzenie odbytu i stymulacja prostaty - zapewnia nieporównywalną przyjemność, której nie doświadczysz z żadnym innym korkiem analnym.

   

  Dzięki wysokiej jakości materiałowi Liquid Silicone, który jest całkowicie wolny od ftalanów, "Pointer" jest jedwabiście miękki i wysokiej jakości.

   

  Duży, średni lub mały - te butt plugi mają odpowiedni rozmiar dla każdego:

   

  • Rozmiar S: 20 cm długości, 6 cm maksymalnej średnicy
  • Rozmiar M: 26,5 cm długości, 8,5 cm maksymalnej średnicy
  • Rozmiar L: 32 cm długości, 10 cm maksymalnej średnicy

   

  Czy to z rozmiarem S, który ma już wiele do zaoferowania z 20 cm długości i 6 cm średnicy, czy z imponującymi wymiarami rozmiaru L z 32 cm długości i 10 cm średnicy - Butt Plug Pointer przeniesie Cię w nowy wymiar analnej ekstazy.

   

  Czyszczenie i używanie Butt Plugów Extremeo:

   

  • Łatwe w użyciu: wkładanie butt pluga do odbytu może być pięknym i przyjemnym doświadczeniem - zwłaszcza jeśli wiesz, jak robić to prawidłowo. Polecamy nasz popularny spray Extremeo, który ułatwi Ci włożenie butt pluga do odbytu. Krótki spray rozluźnia mięśnie zwieracza. Dzięki temu wkładanie zatyczki jest szczególnie delikatną przyjemnością.

   

  • Odpowiedni lubrykant i nasz Lube Shooter: Odpowiedni lubrykant może zrobić różnicę. W przypadku produktów silikonowych, takich jak Extremeo Butt Plug, powinieneś unikać lubrykantów na bazie silikonu, ponieważ mogą one uszkodzić materiał. Zamiast tego zalecamy lubrykanty na bazie wody, takie jak Aquameo lub Alphamale Aqua. Zapewniają one przyjemne uczucie i są bezpieczne w użyciu z silikonowymi butt plugami. Lube Shooter lub aplikator lubrykantu optymalizuje doznania podczas korzystania z zabawek analnych, takich jak butt plug. Umożliwia on rozprowadzenie lubrykantu głębiej i bardziej równomiernie w kanale odbytu, dzięki czemu wkładanie korka jest wygodniejsze i bezpieczniejsze. Ponieważ odbyt nie wytwarza własnego lubrykantu, wystarczająca ilość lubrykantu zmniejsza tarcie i ryzyko obrażeń. Ponadto Lube Shooter pozwala na czystą i precyzyjną aplikację bez marnowania lubrykantu.

   

  • Czyszczenie: Twój Extremeo Butt Plug powinien być dokładnie czyszczony po każdym użyciu. Ciepła woda i łagodne mydło z łatwością usuną większość zanieczyszczeń. W celu dokładnego i higienicznego czyszczenia zalecamy również nasz spray VERYCLEAN. Szybkie spryskanie zapewnia, że butt plug jest zawsze gotowy na kolejną przygodę.

   

  Więcej szczegółów:

   

  • Butt Plug Extremeo - Pointer - Do dylatacji analnej i stymulacji prostaty.
  • Zatyczki do pośladków Extremeo to zatyczki analne opracowane przez ekspertów.
  • Extremeo ® jest zastrzeżonym znakiem towarowym MEO Germany.
  • Materiał: Wykonany z wysokiej jakości silikonu, wolnego od ftalanów.
  • Używaj korka analnego tylko z lubrykantami na bazie wody, takimi jak Alphamale Aqua lub Aquameo i naszym Lube Shooter.
  • Do tego korka analnego polecamy nasz Anal Relax Spray Extremeo: ten spray działa bez utraty czucia, zmniejsza bolesną wrażliwość zwieracza i pomaga osiągnąć niepohamowaną ekstazę seksualną.
  • Dzięki nowym zatyczkom do pośladków Extremeo oferujemy teraz wszechstronny, beztroski pakiet dla Twoich przygód analnych. MEO jest nie tylko pionierem, jeśli chodzi o znane na całym świecie produkty, takie jak Extremeo Anal Relax Spray, ale także zawsze poszukuje najlepszych i najbardziej innowacyjnych sposobów na poprawę seksu analnego. Logiczną kontynuacją naszej pasji do produktów analnych jest wprowadzenie na rynek innowacyjnych korków analnych z serii Extremeo. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i opiniach naszych lojalnych klientów, opracowaliśmy butt plugi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie wzornictwa, komfortu i funkcjonalności.
  • Chcesz kupić korek analny? Możesz zamówić nasze butt plugi na całym świecie. Możesz znaleźć sex shopy MEO w krajach niemieckojęzycznych, takie jak MEO Shop w Niemczech, MEO w Szwajcarii lub MEO Bondage Shop w Austrii. Jesteśmy aktywni nie tylko w całej Europie, jak we Francji, Włoszech, Holandii, Irlandii, Islandii, Rumunii, Norwegii, Szwecji itd., ale na całym świecie, jak MEO Sex Shop w Hiszpanii, sklep z dildo w Danii, a także w Finlandii - a jeśli mówisz po czesku, możesz znaleźć cały nasz asortyment zabawek erotycznych online w Czechach. Jeśli estoński jest Twoim językiem, możesz zamówić nasz wybór butt plugów online w Estonii. Jesteśmy również dostępni w Słowenii, z sex shopem w Bułgarii i szeroką gamą produktów BDSM i erotycznych na Słowacji. Inne sklepy MEO znajdziesz w USA, Belgii, Grecji, na Węgrzech, w Japonii, Wielkiej Brytanii, Serbii, Luksemburgu, na Malcie, w Portugalii, Islandii, Polsce, Kanadzie, RPA i Kosowie.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Magnífico

  Un fantástico plug para principiantes o para quien necesite dilatar muy poco a poco. El material está en el adecuado equilibrio de dureza y flexibilidad, por lo que entra muy bien y se adapta sin hacer daño. Además, se puede usar con lubricantes de silicona.

  • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  This feels so great

  This feels so great it it’s my p-spot just right.

  • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Hits All The Right Spots

  This Extremeo Pointer is amazing. I wasn't sure about it at first but it hits all the right spots for him and her!

  • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Trifft gut die Prostata

  Habe den Dildo nun seit einer Woche und es ist wirklich eine Erfahrung wert. Habe ihn leider nie komplett anal rein bekommen weil er einfach ein anderes Kaliber ist. Super Gefühl, weiter zu empfehlen.

  • 3 z 4 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

  Napisz własną recenzję

  Dylatacja analna - Butt Plug Extremeo - Pointer

  Dylatacja analna - Butt Plug Extremeo - Pointer

  Dzięki Butt Plug Pointer z serii Extremeo na mężczyznę czeka najwyższa przyjemność analna! Szczególną cechą korka analnego "Pointer" jest to, że oprócz rozszerzenia odbytu zapewnia on również intensywną stymulację prostaty. Dzięki swojemu kształtowi i długości może trafić dokładnie we właściwe miejsce wewnątrz ciała.

  Napisz własną recenzję

  Inni klienci również kupili:

  30 inne przedmioty w tej samej kategorii: