Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Meble BDSM i meble erotyczne

Newsletter

Meble BDSM: stół do bondage i dojenia

Ten przenośny i dyskretnie chowany mebel BDSM zainspiruje cię, ponieważ jest nie tylko uniwersalny do bondage, ale nadaje się też do wielu innych zabaw BDSM, takich jak CBT, penetracja analna czy dojenie uległego mężczyzny.

Więcej informacji

2771/00

$1,434.76


-$331.12

$1,103.64

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Ten przenośny i dyskretnie chowany mebel BDSM zainspiruje cię, bo jest nie tylko uniwersalny do bondage, ale nadaje się też do wielu innych rodzajów zabaw BDSM, takich jak CBT, penetracja analna czy dojenie uległego mężczyzny.

   

  Najważniejsze informacje:

   

  • Otwory do dojenia, CBT, seksu analnego i wiele więcej: Penetruj i stymuluj swojego partnera przez dwa różne otwory dostępu! Na przykład połóż go na brzuchu, żebyś mógł go związać i powoli wydoić jego soki!
  • Higieniczne obicie ze skóry PU: To wygodne i łatwe do czyszczenia łóżko ze skóry PU jest idealne na długie sesje.
  • Pierścienie D do krępowania: Dołączone do zestawu kajdanki na nadgarstki i kostki możesz przymocować do jednego z 20 D-ringów. Inne akcesoria BDSM można przymocować do pozostałych D-ringów.
  • Trwała konstrukcja: Nogi stołu i cała konstrukcja mebla są wykonane ze wzmocnionej stali, więc ta solidna konstrukcja wytrzyma długie sesje!

   

  Ciesz się wyściełaną, higieniczną skórą PU, która pokrywa ten wysokiej jakości i wytrzymały stół do bondage. Przymocuj kajdanki na ręce i stopy do dołączonych D-ringów i trzymaj swojego uległego partnera mocno na miejscu. Sięgnij przez otwór w stole, aby uzyskać pełny dostęp do genitaliów lub odbytu, albo przez otwór w twarzy, aby go stymulować lub penetrować. Puść wodze fantazji, aby zaspokoić swoją żądzę dominującej przyjemności.

   

  Jak używać stołu do niewoli i dojenia:

   

  Poprowadź swojego uległego partnera na stół do niewoli i wyreguluj wygodne kajdanki na nadgarstki i kostki tak, żeby uniemożliwiały ucieczkę. Ustaw go w pozycji, która daje ci najwięcej przyjemności, przymocuj kajdanki do pierścieni. Teraz ciesz się swoimi fantazjami w każdy możliwy sposób! Jeśli naprawdę chcesz doprowadzić swojego partnera do ekstremum, połóż go twarzą do dołu na stole, przypnij go pasami, żeby nie mógł się ruszyć, i zacznij go powoli głaskać, pieścić i pożądliwie karać. Użyj wibratorów, naszego urządzenia do dojenia, różnych zabawek seksualnych i oczywiście swoich rąk, aby doprowadzić swojego Suba do szczytowania lub wydoić jego soki od dołu, podłączając pod stół nasze fantastyczne urządzenie do dojenia.

   

  Więcej szczegółów:

   

  • Ekstremalne zniewolenie i stół do dojenia
  • Długość łóżka: 178 cm, szerokość: 61 cm, wysokość: 65 cm
  • Złożony stół do bondage: długość: 89 cm, szerokość: 60 cm, wysokość: 20 cm
  • Otwór na twarz: 20 cm x 15 cm
  • Otwór na genitalia: 25 cm x 13 cm
  • Kajdanki na ręce: 25 cm x 5 cm
  • Mankiety na stopy: 28 cm x 5 cm
  • Waga łóżka: 24 kg
  • Materiały: Metal, skóra PU
  • Kolor: Czarny, Srebrny
  • Uwaga: Meble do niewoli mogą wytrzymać maksymalny ciężar 295 kg. Zakres dostawy obejmuje parę kajdanek i parę kajdanek na kostki jako akcesoria. Wszystkie inne akcesoria BDSM są dostępne oddzielnie.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Tolles Teil mit kleinen Einschränkungen

  Der Bondage- und Melktisch ist hochwertig, stabil und seinen Preis absolut wert! Leider ist das Loch für Zugänglichkeit von unten so weit von der Kopföffnung entfernt, dass sich das für Personen unter 185 cm Körpergröße nicht ausgeht.... Die volle Punktezahl hätte es gegeben, wenn der Tisch noch mit einer Tragevorrichtung ausgestattet wäre.

  • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Super Qualität

  Super Qualität, ist jeden Cent wert. Tolle Verarbeitung

   Ocena 

   Worth the price

   A sturdy quality piece of gear that is worth the price.

    Ocena 

    What a great purchase!

    We’ve just started scratching the surface at all the possibilities available with this table. We both love it.

     Ocena 

     Pretty great

     Table came fully assembled and very simple to set up. Feels really sturdy and it is lots of fun to use as one would imagine. Can fold away too which is a bonus if you don't have much space to spare.

     Of course this is a massage table as well so honestly it kinda kills two birds with one stone for me at least.

     Here's the thing, sexual possibilities aside for a second. Guys, have you ever had your lower back massaged on a table and your balls just get uncomfortably pressed on? Well this sure as shit solves that for me. Now we're massaging!

     So all around pretty great purchase to me. The only drawbacks is it's limited a bit based on how tall you are. I'm 5"11 and my face and crotch both fit fine but I do have to move down a bit for it to really get worked on. Not really a huge issue though.

     • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

     Napisz własną recenzję

     Meble BDSM: stół do bondage i dojenia

     Meble BDSM: stół do bondage i dojenia

     Ten przenośny i dyskretnie chowany mebel BDSM zainspiruje cię, ponieważ jest nie tylko uniwersalny do bondage, ale nadaje się też do wielu innych zabaw BDSM, takich jak CBT, penetracja analna czy dojenie uległego mężczyzny.

     Napisz własną recenzję

     Inni klienci również kupili:

     30 inne przedmioty w tej samej kategorii: