Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Zasilanie do electrosexu

Newsletter

Urządzenie do elektrostymulacji SexBox - MEO BDSM E-Stim

Elektrostymulacja - Najlepszy seks w twoim życiu! SexBox to urządzenie do elektrostymulacji BDSM, które może spełnić twoje najskrytsze fantazje seksualne. Ale nie tylko miłośnicy BDSM przysięgają na elektrostymulację podczas seksu, ponieważ regulowane wstrząsy elektryczne - od delikatnych do mocnych - aktywują wszystkie nerwy przyjemności i stymulują wszystkie strefy

Więcej informacji

4246/00

$214.37


-$45.15

$169.22

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Elektrostymulacja - Najlepszy seks w twoim życiu! SexBox to urządzenie do elektrostymulacji BDSM, które może spełnić twoje najskrytsze fantazje seksualne. Ale nie tylko miłośnicy BDSM przysięgają na elektrostymulację podczas seksu, ponieważ regulowane wstrząsy elektryczne - od delikatnych do mocnych - aktywują wszystkie nerwy przyjemności i stymulują wszystkie strefy erogenne.

   

  Nowa droga do największego orgazmu: elektrostymulacja!

   

  Elektroseks lub elektrostymulacja erotyczna to przyjemne włączenie impulsów elektronicznych podczas seksu (samemu lub z partnerem). Nazywa się go również elektrostymulacją lub w skrócie e-stim. Oczywiście w MEO znajdziesz niezbędne zabawki i urządzenia Estim Toys. Tak więc elektrosex oznacza szeroki i erotyczny obszar, który może sięgać od delikatnej gry wstępnej do intensywnej penetracji i długich orgazmów. Osoby doświadczające elektro-seksu mówią o przyjemności, której nigdy wcześniej nie doświadczyły i zapierających dech w piersiach orgazmach. Do tego potrzebny jest SexBox, bardzo popularne urządzenie do elektrostymulacji, dzięki któremu możesz doświadczyć niekończącej się stymulacji, która w zależności od ustawienia może być odczuwana jako delikatne mrowienie, rytmiczne pulsowanie lub mocne pchnięcia. Nie ma żadnych ograniczeń dla twojej wyobraźni i zamiłowania do eksperymentowania. Dzięki 2 kanałom można podłączyć 2 zabawki erotyczne E-Stim (na przykład dildo analne E-Stim i Cock Ring E-Stim) i używać ich w tym samym czasie - dla większej przyjemności w pojedynkę lub jako para. Oprócz ustawień ręcznych możesz wybrać jeden z 3 programów. Z SexBoxem od MEO wszystko jest możliwe - od delikatnej do twardej.

   

  Najważniejsze informacje:

   

  • Gwarancja wielokrotnych orgazmów
  • Potężne, ale łatwe w użyciu urządzenie do stymulacji prądem
  • Wiele poziomów stymulacji dla elektro-seksu (E-Stim)
  • Odpowiedni dla początkujących i profesjonalistów elektrostymulacji
  • Dostarczany w wytrzymałej walizce, dyskretnie przenośny
  • Wiele akcesoriów E-Stim można podłączyć w krótkim czasie
  • Trzy wstępnie ustawione programy: Rozpieszczanie - Czysty seks - Kara

   

  SexBox, znane na całym świecie urządzenie E-Stim firmy MEO, które cieszy się powodzeniem od dziesięcioleci, oferuje niewiarygodnie szeroki zakres zastosowań dzięki wysokiej intensywności i wielu poziomom mocy. Ponadto dostępne są różne wzory stymulacji, w których możesz wybierać pomiędzy delikatnym mrowieniem, równomiernymi falami i mocniejszym pulsowaniem. SexBox jest znany na całym świecie jako "maszyna do orgazmu", ponieważ jest to wszechstronny zestaw do sprawiania całkowitej przyjemności, a nie tylko do BDSM! Poręczny SexBox ma możliwość oddzielnej regulacji kolejności i napięcia impulsów. Oznacza to, że w zależności od nastroju użytkownik decyduje, jak szybko i w jakim rytmie powinna przebiegać stymulacja (od delikatnej do wymagającej, od miękkiej do twardej). Na przykład tuż przed orgazmem intensywność jest po prostu zwiększana! Dzięki SexBoxowi możesz osiągnąć zupełnie nowy poziom masturbacji lub możesz dać go swojemu dominującemu partnerowi do surowych zabaw edukacyjnych. Nasz zestaw zawiera urządzenie do elektrostymulacji (SexBox) z dwoma wyjściami, np. do jednoczesnej stymulacji jąder, penisa, sutków i odbytu, 4 samoprzylepne elektrody do stymulacji sutków, penisa lub jąder, 2 kable zasilające z podwójnym połączeniem dla dwóch elektrod, walizkę i instrukcję "Electro-Sex".

   

  Elektrostymulacja od wewnątrz:

   

  Prąd stymulujący w połączeniu z naszymi zabawkami erotycznymi, takimi jak dilda E-Stim czy korki analne E-Stim, jest bardzo popularny. Elektrostymulacja jest tutaj bardzo intensywnie odbierana i może prowadzić do orgazmu. W tym celu dilda lub korki wprowadza się dopochwowo lub analnie. Mamy też dilatory i zatyczki do penisa, które można podłączyć do naszego SexBoxa i sprawić, że tzw.

   

  Elektrostymulacja z zewnątrz:

   

  Nasze elektrody, które są przymocowane do ciała od zewnątrz, mogą być również doskonale wykorzystane do e-stymulacji narządów płciowych. Szczególnie nadają się do tego nasze zaciski i klipsy. Możesz je po prostu przyczepić do wybranej części ciała. Jeśli lubisz przyklejać elektrody, powinieneś użyć naszych stałych elektrod. Są one przyklejane za pomocą specjalnego kleju i są odporne na pot. Możesz też znaleźć pierścienie na penisa z elektrostymulacją lub pętle przeznaczone na żołądź lub jądra. Zaprojektowaliśmy również pasy cnoty i klatki na penisa, które można naelektryzować.

   

  To, czy bodziec prądowy jest stymulujący czy bolesny, zależy w dużej mierze od powierzchni styku elektrod. Jeżeli prąd jest rozprowadzany na dużej powierzchni, powstaje uczucie tępego mrowienia, pukania lub wibracji. Szczególnie penis, jądra i łechtaczka mogą być cudownie stymulowane do szczytowania. Doskonałe strefy do elektrostymulacji za pomocą SexBoxa to:

   

  • Penis
  • Pochwa/łechtaczka
  • Wargi sromowe
  • Moszna
  • Okolice krocza
  • Mięsień zwieracza
  • Gruczoł krokowy
  • Pośladki
  • Wewnętrzna strona ud
  • Sutki. Ale uważaj! W tym samym czasie należy stymulować tylko jeden sutek.
  • Pępek. Uważaj jednak na kolczyki! Bezpośredni kontakt może być bardzo bolesny.
  • Palce u nóg

   

  Co jeszcze muszę wiedzieć i na co zwrócić uwagę?

   

  Ważne jest, aby wiedzieć, że nasze urządzenie do elektro-seksu spełnia wysokie i bezpieczne standardy. SexBox wywodzi się z dziedziny urządzeń TENS, ponieważ są one używane w medycynie od dziesięcioleci, np. do wzmacniania mięśni i stymulacji nerwów. Elektroseks lub elektrostymulacja erotyczna nie jest więc niebezpieczna, jeśli jest stosowana prawidłowo, ale po prostu wykorzystuje bodźce nerwowe, które i tak występują w naszym ciele. Elektrostymulacja twoich stref erogennych jedynie wzmacnia te bodźce.

   

  Jeśli chcesz użyć lubrykantu, upewnij się, że jest on na bazie wody, tak jak nasz lubrykant E-SHOCK. E-SHOCK to specjalny żel do zmysłowego elektro-seksu. Dzięki swojemu przewodnictwu elektrycznemu poprawia kontakt pomiędzy elektrodami (np. dildo stymulującym prądem) a skórą. Pamiętaj też, żeby zawsze po użyciu wyczyścić swoje zabawki seksualne środkiem VERYCLEAN.

   

  Więcej szczegółów:

   

  • Urządzenie do stymulacji prądem BDSM
  • analogowe urządzenie do elektrostymulacji MEO BDSM
  • 2 oddzielnie regulowane kanały
  • 3 programy do zaspokojenia indywidualnych potrzeb; od delikatnego do intensywnego i twardego
  • Intensywność, szerokość i częstotliwość impulsów może być w dużym stopniu określona przez użytkownika
  • Wtyczka może być obracana o 360°, co zapobiega zbyt szybkiemu zerwaniu kabla
  • Certyfikat CE dla produktów medycznych
  • z wytrzymałą obudową z twardego tworzywa sztucznego
  • 4 elektrody samoprzylepne
  • 2 kable do elektrod samoprzylepnych
  • Zasilanie: (jednostka 2-kanałowa), bateria 9 V (nie dołączona)
  • Wartości wyjściowe: 120 V maks. (bezstopniowo) 40 mA maks. Częstotliwość impulsów: 2-200 Hz
  • Rodzaj/czas trwania impulsu: 250 ms
  • Zawsze najpierw przetestuj intensywność na sobie. Zacznij od najniższego poziomu. Nie używaj własnych wytworów, narzędzi do majsterkowania ani podejrzanych zabawek seksualnych z Chin. Oczywiście elektrostymulacja nie jest odpowiednia dla wszystkich. Dotyczy to zwłaszcza osób z problemami z sercem, rozrusznikami serca, pompami insulinowymi oraz osób cierpiących na epilepsję lub choroby mięśni.

  Pobierz

  TO MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ ....

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Review from Copenhagen

  From the moment I unboxed the SexBox, I knew I was about to enter a realm of pleasure that was previously unknown to me. This isn't just another BDSM toy - it's an electrifying adventure waiting to be explored.

  The versatility of this kit blew me away. Don't get me wrong, while it's a powerhouse for the BDSM aficionado, it's also a seductive delight for anyone craving new sensations. From the gentle tease of a tingling caress to the raw, unbridled jolt of a full-on pulse, the range of stimulation is tantalizing. And the dual channels? That's where things really get wild. Using two attachments at once, each sending its own waves of electric pleasure, creates an experience so immersive it borders on sinful.

  Now let's talk about the preset modes. "Pamper is a sultry invitation, a light touch that leaves you begging for more. But "Punishment"? That's where you realize the depths of intensity this kit can reach, pushing boundaries and delivering that sharp, delicious mix of pleasure and pain that sends shivers down your spine.

  What struck me was the compact design and discreet carrying case. It's the perfect companion for those weekend getaways where you want to add some electric sizzle to your nights. The detailed instructions were the icing on the cake, opening doors to new ways to play, solo or with a partner.

  The ability to switch between internal and external stimulation only adds to its appeal. Trust me, the internal electrifying thrills are something else - revolutionary, even. On the other hand, the external electrodes offer such intense teasing that you will be chasing climax after climax.

  In conclusion, the SexBox is not just another toy - it's a deep dive into uncharted territories of lust and sensation. Whether you're flying solo, playing with a partner, or diving deep into BDSM, this kit will up your game. Dive in and let the sparks fly.

   Ocena 

   Primer contacto satisfactorio

   Ha sido la primera vez que pruebo con la electroestimulación así que no puedo comparar pero me ha gustado y es fácil de utilizar y muuuy placentera la experiencia, así que le pongo 5 estrellas por que he quedado satisfecho también con este producto

   • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   excelente

   Muy buena compra,el trato exquisito y el envio fenomenal,de un dia para otro ya lo tenia en casa,el producto esta de fábula,una estimulacion y una sensacion nueva,vale para uso personal como para disfrutarlo en pareja,eso ya a gusto de cada persona,juguete super recomendado.

   • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Divertente

   Preso per rendere il rapporto di coppia un po' più "piccante". Divertentissimo da usare ed efficace. È impermeabile e facile da lavare. Usato anche in un ristorante per rendere la cena ancora più piacevole.

   • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Has awoken a fetish in me I wasn’t aware I had.

   I really am enjoying experimenting with the MEO Sex Box and would go as far as to say it has awoken a fetish in me I wasn’t aware I had.

   Read full review: http://www.candysnatchreviews.com/meo-sex-box-complete-kit-review/

   • 9 z 9 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Sex Box Complete Kit Review

   About The Sex Box

   Arriving in a discreet plain box I was stunned when I realised the extent of the content of the MEO Sex Box Complete Kit. The main body of the kit is the MEO Sex Box, this is an electro shock unit, a tens machine of sorts. It has adjustable intensity and frequency and has 2 sockets for maximum effect. The unit itself resembles the tens machine I hired for my first labour. A small handheld box with dials on the front. There is a switch enabling you to change between 3 modes.

   The Sex Box itself comes complete with 4 electrode pads, 2 supply cables with double connection to enable all 4 pads to be used at once, and a 9-volt battery to run the unit. The Sex Box is available on its own or as part of the complete kit.

   If bought as part of the complete kit you also get a bottle of E Shock Electro Lube, a pair of Electro Alligator Clamps and an Electro Bullet.
   Safety First

   Armed with this array of equipment I needed to conduct a little research before beginning to experiment. I quickly found out that it isn’t recommended to use electro sex if you’re pregnant, epileptic have any heart problems or a pace maker.

   It’s vital when playing with electrodes that you don’t pass a charge through your heart, so when applying pads, you need to think about placement. Try to determine the route the charge will travel through the body. For safety sake, it is best to avoid forming a circuit above the waist. Also make sure your unit is switched off when handling electrodes or electro toys when attached to the unit. This is to make sure you don’t inadvertently shock yourself.

   Now possessing some safety knowledge, I felt confident in my ability to play with the Sex Box Complete Kit. Being a newbie to electro stimulation I decided to start with the Electro Bullet.
   Using The Electro Bullet

   Connecting the bullet to the Sex Box unit was easy, just plug it in and go. Whilst holding the Electro Bullet in my hand I began playing around with the intensity and frequency. I found on the lower settings it felt like a tingle under my skin, a tickle inside my palm. However, as I experimented moved it up through the settings I quickly realised how effective the Sex Box could be at administering pain.

   Time to play… From the research I conducted I found it’s best to use a normal water based lube on internal electro play items. So, using a little water based lube I began to use the bullet to tease my clit. I was surprised how good it felt, the tickling tingling sensations crawled across my entire pubic mound. As the intensity was increased it began to contract the muscles and nerves under my skin making for some very intense sensations.
   Deep Contractions

   I slid the Electro Bullet just inside me and was stunned as my cunt contracted around the bullet with the current. It felt amazing. I could feel myself getting wetter and wetter. The feeling of not being in control of what was happening inside me was exceptionally horny. It was very easy to cum with the bullet inside me.

   I had no pre-conceived notions of how I expected my first electro orgasm to be but it was very intense. It was great fun using the little bullet to tease my most sensitive parts. When turned up to full intensity the Electro Bullet delivered a powerful shock akin to being pinged with a rubber band.

   My partner doesn’t enjoy electro sex but I can imagine the Electro Bullet would feel amazing run along an erect shaft or pressed under the head of a hard cock. Even against the perineum. Personally, I wouldn’t use the bullet for anal use as it’s got no flare to the base, although there is a wire attached to the bottom of the bullet.
   E Shock Conductive Lube

   Now I was keen to see what the Electrode Pads felt like during play. Having considered placement, I knew I wanted to fix them to the inside of my thigh where my legs meet my abdomen. Using conductive gel greatly enhances the sensation of electrodes. It allows a better spread of the current. If your skin is dry it doesn’t conduct the electricity properly and resists the sensations.

   MEO E Shock Electro Lube is a thick and viscous clear gel. It works brilliantly when used in conjunction with the Sex Box’s electrodes. Without the conductive gel, I found the sensation of the electrodes to be quite irritating and concentrated. However as soon as I applied a thick layer of E Shock Electro Lube the sensation felt deeper and more enjoyable.

   I found E Shock didn’t stain my clothing or bedding and absorbed into my skin after use leaving me non-sticky. The lube is thick enough that it doesn’t pour or run when you squeeze it out, instead you must spread the gloop of lube across the area. The electrodes attach well to the lubed up area.
   Electrode Pads

   The MEO Sex Box comes with four electrodes. These connect to the dual connector and plug straight into the unit. Remember to keep the unit switched off until the electrodes are in place. Once the electrode pads were securely stuck to my inner thighs I began to play with the intensity and frequency.

   At a low setting, the entire of both inner thighs began to tingle, the sensation spread through my clitoral area and I felt like my abdomen was alive. This was thrilling! I felt addicted to the sensation and wanted to push my limits as I grew accustomed to the feeling. Turning up the intensity I played with the mode. When on modulate the sensation varied between a strong tingling sensation followed by what felt like a contraction deep in my muscles. This was deep enough to make me gasp and grab at my sheets.
   Playing with Settings

   Switching between the modes to experiment and play I was aware how aroused I was becoming. Feeling the electricity playing inside me left my clit tingling hard and after around half an hour of experimenting I was desperate to cum.

   I came using a bullet on my clit and experienced what was probably the most intense, extreme orgasm of my life. The electricity added a completely new flavour to my climax. It made it longer and deeper. During orgasm, it felt as though the sensation was travelling all the way down my legs. Amazing.

   The Alligator Clamps enable you to connect the current to other conductive items or they can be clipped directly to the body, ouch! I think this is a little above my current tolerances. But if you’re into extreme sensations and pain levels these little clips would make fiendish play mates.
   My experience

   It’s very hard to explain in words just how different an electricity infused orgasm is. It’s very addictive and now I feel confident in my tolerances for the Sex Box I can’t wait to let my man torture and torment me with the electrodes and bullet.

   If I was giving advice to someone new to using electro sex equipment it would be do some research first. The information included with the Sex Box was basic. And using something as dangerous as electricity requires a good understanding of the safety requirements. I would love to see a bit more safety guidance included with the Sex Box set. However, in terms of the range of accessories and equipment the MEO Sex Box Complete Kit is a perfect starter kit.

   Everything you could need is included within the kit and it’s made me thirst for more experimentation. I want to try further internal toys as the sensation of losing control of your own body is awesome.

   Read full review: www.candysnatchreviews.com/meo-sex-box-complete-kit-review/

   • 14 z 14 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Orgasmusmaschine

   Der Name ist tatsächlich Programm. Dieses Stromgerät ist einfach geil! Perfekt für Einsteiger, weil bei diesem Set wirklich alles enthalten ist, was man für den Anfang brauch: Kabel, Pads, ein Stromplug und auch noch Das Elektrosexgel das alles viel intensiver macht. Von den Einstellungen her gibt es durch die 3 verschiedenen Modi und die einstellbare Stärke, wie auch Frequenz nahezu grenzenlose Möglichkeiten in der Anwendung. Wir haben uns auch noch den Elektromasturbator dazubestellt und das in Kombination ist einfach der absolute Killer! Wer Angst vor Strom hat dem sei gesagt: probiert es aus! Es ist so ein geiles Gefühl! Klar kann es auch böse und beißend werden, aber das entscheidet man ja selbst, wie man es zur Anwendung bringen möchte..:-) Ich freue mich schon darauf noch viele andere Toys anzuschließen und auszuprobieren. Im Einzelkauf ist der Preis hier mehr als unschlagbar. Ganz klare Kaufempfehlung!

   • 7 z 7 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Belle decouverte

   Je viens de découvrir l’électro-stimulation grâce à ce coffret et je dois dire que je ne suis absolument pas déçu !!
   Il est de belle facture, présente bien et surtout il est très facile à mettre en place et utiliser.
   Je ne peux plus m'en passer je l'utilise dés que l'envie m'en prend et je peux vous dire que ça devient très vite addictif !!
   J'adore ce produit et je le recommande sans aucune hésitation.

   • 10 z 10 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Le top du Top

   Parfait pour les débutants, j'ai découvert l'electrosex grâce à ce coffret et j'en suis vite devenu accro!
   Le kit est bien conçu et permet de jouer en toute tranquillité.
   Achat à conseiller et vendeur toujours aussi pro.

   • 13 z 13 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   elektriseierend

   schönes handliches reizstromgerät mit 2 anschlussmöglichkeiten für e-spielzeug. ander rückseite befindet sich ein clip um es
   an einem gürtel zu tragen. so kann mann sogar damit ausgehen.
   liebe grüße chriss.

   • 5 z 5 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   This "sexbox" has opened a whole new world to me

   I bought this because the reviews sparked my curiosity and was something new to me. this "sexbox" has opened a whole new world to me, it will bring you to a place where no man has ever gone. It is truly a new demention in the sexual world. I have used it with several e-stim devices and going to explore more. I have yet to change the batteries and they are still going strong after many hours of extreme pleasure.

   • 14 z 14 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Der Anwendungen sind keine Grenzen gesetzt.

   Es ist eine Bereicherung solch ein Gerät zu benutzen (oder sich vom Gerät benutzen zu lassen). Der Anwendungen sind keine Grenzen gesetzt. Analsex, CBT, Massage, Nippel, zart bis hart ....
   Viel Spaß damit.

   • 3 z 3 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   It BLEW MY MIND!

   I got this the other day after a lot of study and thinking. I was like a lot of men who sat there and said,"how could this be fun?" But I finally got the curage to give it a try. At first it wasn't fun in the least. Once I got playing with all the settings I finally found something that is just right. It BLEW MY MIND! I recomend this unit. Just be carful and start slow.

   • 10 z 10 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Insanely intense orgasm

   Just received my SEXBOX yesterday and I have no idea why I waited so long to get it. It took me a few minutes to get used to, it is after all a brand new sensation. Spent the next hour playing with the settings until I found the one that made my cock flow precum and drive me to an insanely intense orgasm.

   • 7 z 7 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Très content

   Un peu ardu à comprendre le fonctionnement et l'ensemble des fonctionnalités. Appareil qui demande de la patience mais qui se révèle utile à l'usage régulier.

   • 5 z 5 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Noch nie so was geiles erlebt Leute

   Noch nie so was geiles erlebt Leute!!!!!!!!!
   Und der ganze geile Spaß ist schön im praktischen Koffer verpackt.
   Funktioniert sehr geil in Verbindung mit Analkugeln, Buttplugs, Cockringen usw.
   Werde mir noch anders Zubehör holen.

   • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Man kann sich bis zum Orgasmus stimulieren lassen

   Man kann sich bis zum Orgasmus stimulieren lassen. Auf dem Weg dorthin muss aber etwas Mut bewiesen werden und die Intensität Stück für Stück gesteigert werden. Das Kribbeln ist schon ganz schön intensiv, und man glaubt, mit jeder weiteren Steigerung am Regler muss es doch eigentlich weh tun. Tut es aber nicht. Stattdessen wird man immer eine Erregungsstufe weiter katapultiert, bis es tatsächlich zum Höhepunkt kommt.

   • 4 z 4 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Does everything it says and more!!!

   I bought one of these last year from MEO-TEAM and I have to say that it was the best money I spent last year, very adaptable, powerful and does everything it says and more!!! I've been buzzing ever since.

   • 9 z 9 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   It was one of the hottest moments of my life.

   I waited all day for the UPS guy to come. At 2:30 my doorbell rang - I ran to the door, signed for the package. He was hardly out the door when I ripped the package open. I slid the bands over my cock and balls, put the plug in with some spit, and brought myself off in 10 minutes with no hands. It was one of the hottest moments of my life.

   • 10 z 10 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Fucking intense. Awesome. Loved it.

   I started low, not knowing what to expect and ramped it up. I had a hands off orgasm about 10 minutes after finding the right setting. Adding this to a bondage scene is called for now. Fucking intense. Awesome. Loved it.

   • 9 z 9 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Das beste Reizstromgerät

   Die Sexbox von MEO ist mit Abstand das beste Reizstromgerät. Sowohll für den Einsteiger als auch für den Fortgeschrittenen. Die verschiedenen Programm sind klasse und die Bedienung einfach. Es verfügt auch über das notwendige Sicherheitszertifikat.
   W
   er es sich ohne Mühe einfach mal besorgen lassen möchte, der liegt be der Sexbox richtig.
   Zum Beispiel mit Analelektrode und Cockringen gleichzeitig, oder Brustwarzenklemmen - mit dem Zubehör geht alles super einfach.
   Nach der Arbeit nach hause kommen, einschalten und sich entspannt zurücklegen...und ohne sich zu berühren einen tollen Orgasmus haben .... fertig...

   • 5 z 5 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   RIEN A REDIRE

   c'est un appareil que j'utilise quasi quotidiennement, facile à utiliser et vraiment efficace. Je le recommande vivement

   • 9 z 9 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   parfait

   le produit en lui meme correspond tout a fait a mais attente, mais je vous conseillerai d'acheter en + le gel sexshock et d'autre electrode immediatement car au bout 3 seance de travaille les electrode d'origine perde de leur tenue donc une noisette de gel sur l'electrode que vous etalé et c'est reparti correctement (si trop de gel l'electrode glisse donc petite noisette).

   • 7 z 7 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Insbesondere für Stunden alleine :-)

   Super Qualität und Verarbeitung; perfekte Wirkung wie erwartet. Sehr zu empfehlen, insbesondere für Stunden alleine :-)

   • 3 z 3 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Well worth the wait!

   Wow! I received this with UPS almost one week ago and finally got a chance to use it, along with the cock straps. I attached to pads to the sides of my nuts and strapped on the cock strap. after experimenting for about a half an hour, just to see what each setting did, I set it to automatic and let the Sex Box do its thing. Being a bit daring, I kept increasing the power level. I think I might have gotten to 6 before exploding! All I kept saying was "holly shit", that was intense!" over and over again.

   • 9 z 9 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Very fun !

   Provides amazing sensations unlike anything I've ever felt before. This was my first experience with electro-sex, and I highly recommend the Sex Box from MEO!

   • 3 z 3 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Oh JOY!

   I have other electro devices, but this one is great for travel. I attach it inside my panties, hop in the car, and take off for a long drive. I enjoy the various modes and the thought of being serviced while I drive is delightful. I recommend it for those who enjoy electro stim. Tomorrow I see my slave and will see how it feels wrapped around his penis. Oh JOY!

   • 4 z 4 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   This device rocks.

   It will provide you with as much stimulation that you can handle. I love the automatic mode. I have used the tens pads the most and they provide a good connection.

   • 3 z 3 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Empfehlung

   Das SexBox-Reizstromgerät von MEO gefällt mir sehr gut. Ich kann es unbedingt weiterempfehlen.

   • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Elektrosex

   Es ist eine Bereicherung solch eine Sexbox zu besitzen. Der Anwendungen sind fast keine Grenzen gesetzt. Mit etwas Phantasie, gerade im erotischen Bereich, gibt es keinesfalls etwas tu bereuen. Viel Spaß damit.

   • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   kann ich weiter empfehlen

   Es ist ein starkes Stück, klein aber oho. Wenn man bedenkt das die Sexbox nur mit einer 9V-Blockbatterie funktioniert.
   Man kann es so einstellen von sehr geil zärtlich bis es wirklich richtig wehtut und Schmerzen bereiten kann.
   Geil auch das ganze Zubehör (Nippel + Anal)
   Kann ich echt weiterempfehlen.

   • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   6 von 5 Sternen !!!!

   Nach dem Lesen der Bedienungsanleitung habe ich losgelegt und ausprobiert. Großartige Gefühle werden da erzeugt... man lernt sich selbst neu kennen...

   • 5 z 5 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

   Napisz własną recenzję

   Urządzenie do elektrostymulacji SexBox - MEO BDSM E-Stim

   Urządzenie do elektrostymulacji SexBox - MEO BDSM E-Stim

   Elektrostymulacja - Najlepszy seks w twoim życiu! SexBox to urządzenie do elektrostymulacji BDSM, które może spełnić twoje najskrytsze fantazje seksualne. Ale nie tylko miłośnicy BDSM przysięgają na elektrostymulację podczas seksu, ponieważ regulowane wstrząsy elektryczne - od delikatnych do mocnych - aktywują wszystkie nerwy przyjemności i stymulują wszystkie strefy

   Napisz własną recenzję

   Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również ...

   8 inne przedmioty w tej samej kategorii: