Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Zatyczki BUBBLE

Newsletter

Zatyczki BUBBLE 

Ekstremalne kształty, idealnie dopasowane rozmiary dla początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów, a także stymulujące wypustki na powierzchni. I wspaniały materiał, który jest wystarczająco stabilny i jednocześnie elastyczny, abyś mógł poczuć swojego Bubble Sextoy dokładnie w tych miejscach, głęboko w sobie!

Pokaż 1 - 8 z 8 elementów
Pokaż 1 - 8 z 8 elementów

Co jest takiego wyjątkowego w Bubble Sextoys?

 

Analna ekstaza gwarantowana: Wszystko zależy od Ciebie: Pop your Ass - Ride your Ass - Smother your Ass! Ekstremalne kształty, idealnie dopasowane rozmiary dla początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów, a także stymulujące wypustki. Ponadto przekonujący materiał, który jest wystarczająco stabilny i elastyczny w tym samym czasie, dzięki czemu możesz poczuć Bubble Sextoy dokładnie we właściwych miejscach, głęboko w sobie! Nasz Bubble Sextoy wypełni Cię całkowicie analnie i zagwarantuje intensywną satysfakcję. Przekona Cię nie tylko kształt tej zabawki, ale przede wszystkim jej powierzchnia z wieloma stymulującymi wypustkami! Od rozmiaru "Buttboy" dla początkujących po rozmiar "Butt Hungry" - w MEO znajdziesz szeroką gamę butt plugów i dild z serii Bubble Toys. Nawiasem mówiąc, cała linia Bubble Sextoys by MEO ® jest produkowana w UE zgodnie z surowymi wytycznymi i składa się z certyfikowanych materiałów kompatybilnych z ciałem. Nasza obietnica: Będziesz w 100% zachwycony.

 

Jak używać Bubble Sextoys?

 

Po prostu używaj Bubble Sextoy intuicyjnie! Włóż go analnie i ciesz się nim, podczas gdy wyraźne wypustki kulkowe masują wszystkie nerwy przyjemności po pierwszych kilku centymetrach. Bubble Sextoy całkiem dobrze trzyma się na gładkich powierzchniach, takich jak płytki, i pozwala na jazdę bez użycia rąk. Aby zapewnić dobry poślizg, zalecamy użycie lubrykantu na bazie silikonu , takiego jak FuckSlut lub nasz Hybrid Gel ManCunt. Odrobina sprayu Extremeo rozluźni Twój odbyt i ułatwi Ci włożenie bąbelkowej zabawki erotycznej.

 

Jakiego lubrykantu powinienem użyć do Bubble Sextoys?

 

Jeśli planujesz używać butt plug lub dildo z serii Bubble Sextoys, polecamy nasz lubrykant analny FuckSlut. Jest to specjalny lubrykant na bazie silikonu, który w dotyku nie przypomina żadnego innego. FuckSlut sprawia, że korzystanie z Bubble Sextoys jest bezbolesną, ale zapierającą dech w piersiach przyjemnością. Najlepiej jest rozprowadzić wystarczającą ilość lubrykantu na Bubble Sextoy i wprowadzić trochę do odbytu za pomocą naszego "Lube Shooter" (kliknij tutaj). Zalecamy również użycie naszego sprayu Extremeo. Spray ten jest idealnym wyborem zarówno dla początkujących miłośników seksu analnego, jak i doświadczonych fanów dużych wibratorów. Specjalny efekt Extreme o promuje łatwą penetrację, a tym samym prowadzi do zrelaksowanej i namiętnej przyjemności. Spray działa bez utraty czucia, zmniejsza bolesną wrażliwość zwieracza i pomaga Ci w nieskrępowanej zabawie z naszymi Bubble Sextoys.

 

Ważne wskazówki dotyczące użytkowania i czyszczenia Bubble Sextoys!

 

Ta zabawka analna z serii Bubble Toys została wykonana z wysokiej jakości PVC niezawierającego ftalanów. Materiał jest cudownie elastyczny i śliski. Ponadto materiał, którego używamy, jest bardzo stabilny, dzięki czemu Twój produkt Bubble Sextoys będzie służył przez długi czas. Zanim użyjesz dildo lub butt pluga z naszej serii Bubble Sextoys, powinieneś dokładnie wyczyścić zabawkę erotyczną. Ciepła woda i łagodne mydło zazwyczaj wystarczą. Możesz je dokładnie wyczyścić za pomocą naszego sprayu VeryClean. Nasze bąbelkowe zabawki erotyczne mają nieporowatą powierzchnię, dzięki czemu bakterie i cząsteczki brudu nie przylegają zbyt mocno. Oczywiście czyszczenie po użyciu jest szczególnie ważne. Możesz także użyć douche analnego, aby oczyścić jelita przed użyciem Bubble Sextoy. W kategorii "Bicze analne" w naszym sklepie znajdziesz duży wybór.

 

Dobrze wiedzieć:

 

  • Sekszabawka an alna z wypustkami
  • Seks zabawki bąbelkowe są wykonane z wysokiej jakości PVC, wolnego od ftalanów.
  • Seks zabawki bąbelkowe spełniają surowe wymagania UE EN71-3 i EN71-11!
  • Instrukcje dotyczące pielęgnacji: Umyj przed i po każdym użyciu i wyczyść higienicznie sprayem VeryClean.
  • Ważne: Przechowuj Bubble Sextoys oddzielnie, a nie razem z innymi silikonowymi zabawkami erotycznymi.
  • W zależnościod rozmiaru, Bubble Sextoys są odpowiednie zarówno dlaprofesjonalistów analnych, jak i początkujących
  • Dzięki materiałowi ta zabawka erotyczna z serii Bubble Toy dostosowuje się do twojej wewnętrznej anatomii, wypełnia cię i masuje miejsca głęboko w tobie, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś, dzięki grubym kulistym wypustkom.
  • Lubrykanty: Do wkładania bąbelkowych zabawek erotycznych zalecamy nasz silikonowy lubrykant FuckSlut lub nasz hybrydowy żel ManCunt. Nasz spray Extremeo i nasz lubrykant AnalPush ułatwiają bezbolesne wkładanie w razie potrzeby.
  • Duży wybór Bubble Toys: W naszym sklepie Butt Plug and Dildo Shop znajdziesz wszystkie modele z serii Bubble Sex toy w różnych wzorach, kształtach, kolorach i długościach, takie jak Bubble Sextoy PokPok w kolorze czarnym w rozmiarze Extra Large, Bubble Toys PokPok w kolorze czarnym w rozmiarze Medium, Bubble Toys PokPok w kolorze czarnym w rozmiarze Small, bubble Toys BooBoo w kolorze czarnym w rozmiarze Large, Bubble Toys Pimpy w kolorze czarnym w rozmiarze Large, Bubble Toys Pimpy w kolorze czarnym w rozmiarze Medium, Bubble Toys Mousse w kolorze czarnym w rozmiarze Extra Large, Bubble Toys Mousse w kolorze czarnym w rozmiarze Medium, Bubble Toys Mousse w kolorze czarnym w rozmiarze Small i wiele innych dild i butt plugów.