Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Lina do wiązania

Newsletter

Lina do wiązania 

Pozwól nam się związać. Lina do wiązania w wielu kolorach i o różnej jakości.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 21 elementów
Pokaż 1 - 12 z 21 elementów

Lina do bondage wykonana z bawełny nie tylko świetnie wygląda, ale także doskonale przylega do skóry dzięki wysokiej jakości wykonania. Bardzo wysokiej jakości profesjonalna lina BDSM jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i dla ekspertów bondage. Profesjonalna lina ma dużą wytrzymałość na rozciąganie i jest niezwykle wytrzymała; końce liny są zabezpieczone kapturkami. Jest dostępna w różnych kolorach i w długościach 5, 10 i 20 metrów.

 

Odpowiednia długość liny do zniewolenia:

 

Wszystko zależy od twojej wyobraźni i tego, co chcesz zrobić. Kupując linę do bondage, musisz zadać sobie przede wszystkim jedno pytanie: do czego będzie ona używana? Do wiązania, oczywiście. Ale co chcesz wiązać? Do wiązania rąk i stóp nadają się przede wszystkim krótkie liny o długości pięciu metrów. Chcesz przywiązać swojego partnera do łóżka lub krzesła? Wtedy najlepszym wyborem będzie lina średniej długości - dziesięć metrów. Liny do bondage o długości dwudziestu metrów wymagają nieco więcej wysiłku, bo możesz związać partnera całkowicie. Wymagane jest tu jednak pewne doświadczenie. Artystyczne techniki bondage, które z tego wynikają, są tym bardziej imponujące. Odpowiednia długość zależy od tego, jak i kogo wiążesz. Jeżeli jednak się pomylisz, nie jest to takie złe. Nadmiar liny do bondage można po prostu splątać (owinąć kilka razy wokół innej liny, żeby nie zwisała w dół), a zbyt krótką linę do bondage można wydłużyć za pomocą drugiej liny, żeby móc kontynuować wiązanie.

 

Z liną do bondage od MEO można szybko i łatwo zrealizować stymulującą niewolę. Wysokiej jakości lina jest przyjemnie miękka i nadaje się również do wrażliwej skóry. Jest bardzo wytrzymała na rozciąganie i w przeciwieństwie do wielu innych lin nie wymaga wstępnej obróbki, dzięki czemu można ją stosować na gołą skórę bez zadrapań. Lina do bondage może być ciasno i bezpiecznie wiązana oraz ma bardzo staranne wykończenie.

 

Mimo że bondage może być wykonywany za pomocą kajdanek, skórzanych kajdanek lub łańcuchów, większość ludzi kojarzy termin "bondage" przede wszystkim z erotycznym krępowaniem za pomocą lin. Od krępowania rąk i stóp po krępowanie całego ciała i japońskie sztuki krępowania - za pomocą liny do krępowania można realizować wiele różnych praktyk krępowania.

 

Co jest wyjątkowego w linie do bondage?

 

Ta wysokiej jakości lina do bondage pozwoli ci na realizację fantazji o bondage z twoim partnerem bez ograniczeń. Piękna, jedwabiście błyszcząca lina do bondage jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów, którzy chcą realizować skomplikowane techniki bondage. Lina w szlachetnej optyce jest odporna na rozdarcia i wytrzymała, a jednocześnie bardzo przyjemna w dotyku. Nie tnie się niewygodnie - nawet podczas dłuższych sesji! Oba końce liny są zabezpieczone zaślepkami, które zwiększają jej trwałość i zapobiegają strzępieniu się.

 

Oprócz ekscytującej gry pożądania i dominacji, zmysłowe wiązanie partnera jest również bardzo ekscytującym doświadczeniem wizualnym. Nie tylko dlatego, że swoboda ruchów Suba jest ograniczona, ale w zależności od sztuki węzłów, szczególny nacisk może być położony np. na piersi, pośladki, waginę lub penisa.

 

Jakie akcesoria są polecane?

 

Rope Master, ponieważ jest to z pewnością najbardziej wyrafinowane i jednocześnie najbardziej skuteczne akcesorium do wiązania liną! Rope Master to stalowy hak analny (brzmi gorzej niż jest). Wspaniałe akcesorium, które doda erotyczny dominujący element do twojej sesji bondage. Dzięki swojej kulce hak analny stymuluje nerwy analne w sposób ukierunkowany, a także oferuje łatwą opcję mocowania. Pociągnij za linę lub przez otwór haka analnego, aby związać partnera w szybki, ale bardzo skuteczny sposób. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.