Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

DOXY Massager

Newsletter

Przystawka do masażu prostaty DOXY 3

Wzbogać swój wibrator Doxy o naszą niezwykłą nasadkę do masażu prostaty. Przystawka ta została opracowana w celu szczególnie intensywnej stymulacji prostaty wraz z masażerem DOXY Wand Massager. Masażer DOXY Wand Massager przekazuje silne wibracje i pulsacje bezpośrednio do nasadki do masażu prostaty, stymulując...

Więcej informacji

3614/00

dostępne

  Więcej informacji

  Wzbogać swój wibrator Doxy o naszą niezwykłą nasadkę do masażu prostaty. Przystawka ta została opracowana w celu szczególnie intensywnej stymulacji prostaty wraz z masażerem DOXY Wand Massager. DoXY Massager przekazuje potężne wibracje i pulsacje bezpośrednio do nasadki do masażu prostaty, stymulując ją w sposób, który przewyższa wszystko, co widziano wcześniej.

  Nasadka do masażu prostaty ma anatomiczny kształt i ten sam elegancki czarny kolor, bezszwową konstrukcję i wysoką jakość, co inne nasadki Doxy 3. Nieporowaty, bezwonny i hipoalergiczny materiał silikonowy zapewnia komfort i wrażliwość potrzebną do intensywnej stymulacji prostaty.

  Przystawka do masażu prostaty DoXY 3 została specjalnie zaprojektowana, aby dotrzeć i stymulować prostatę z precyzją i intensywnością, z której znane są masażery DOXY 3 Wand. Dzięki opcjom regulacji i całkowitej kontroli oferowanej przez masażery różdżkowe z serii Doxy 3, możesz cieszyć się stymulacją prostaty w pełnym relaksie i doświadczać wybuchowych orgazmów prostaty.

  Podobnie jak wszystkie nasze ekskluzywne nasadki, masażer prostaty bezpiecznie blokuje się na miejscu, dzięki czemu możesz w pełni oddać się przyjemności bez obawy, że nasadka wyślizgnie się z miejsca lub przerwie stymulację prostaty w ferworze chwili.

  Najważniejsze cechy masażera prostaty DOXY Massager 3:

  • Opracowany na wyłączność: Możesz przeżyć szczególnie intensywne chwile z masażerem prostaty opracowanym specjalnie dla serii Doxy 3.
  • Niezrównana jakość: Wykonany z wysokiej jakości, czarnego granitu, nieporowatego, bezwonnego i hipoalergicznego silikonu.
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa: Nasadka bezpiecznie blokuje się na swoim miejscu i nie może się ześlizgnąć ani przekręcić.
  • Najwyższa satysfakcja: Zaprojektowany, aby dotrzeć i stymulować prostatę dla niespotykanych doznań.


  Przenieś swój DOXY 3 / 3R Wand Massager na wyższy poziom dzięki naszej nasadce do masażu prostaty. Odkryj niesamowite możliwości stymulacji prostaty i doświadcz zapierających dech w piersiach doznań.

  Więcej szczegółów:

  • Przystawka do masażu prostaty DOXY 3
  • Masażery z serii "Die Cast 3" od Doxy posiadają wymienną główkę.
  • Cztery unikalne nasadki są dostępne wyłącznie dla Doxy.
  • Każda nasadka wykonana jest z czarnego, granitowego, hipoalergicznego silikonu. Nasadki są nieporowate, bezwonne i zapewniają delikatną gładkość. Nasadki blokują się na miejscu, aby zapobiec skręcaniu lub ześlizgiwaniu się.
  • Masażer ścienny jest sprzedawany oddzielnie i nie jest dołączony do zestawu.
  • Połącz nasadkę DOXY z naszym lubrykantem na bazie wody Aquameo, aby uzyskać bezpieczną i przyjemną stymulację prostaty. Utrzymuj nasadkę Doxy i masażer Wand w idealnym stanie dzięki naszemu łatwemu w użyciu sprayowi VeryClean.
  • Bezkonkurencyjny masażer ścienny DOXY i szeroka gama produktów MEO zabiorą Cię do świata, w którym najwyższa jakość spotyka się z namiętnym pragnieniem spełnienia Twoich fantazji. Wybierz to, co najlepsze, ponieważ nie powinieneś zadowalać się niczym gorszym. DOXY & MEO - Najlepsze połączenie jakości i emocji!
  • DOXY i MEO to bez wątpienia dwie najbardziej znane marki w branży erotycznej. Obie firmy osiągnęły wyjątkową pozycję dzięki produktom, które charakteryzują się wyjątkową jakością. DOXY jest powszechnie znane ze swoich potężnych masażerów ściennych, które gwarantują niezrównane doznania, podczas gdy MEO charakteryzuje się szeroką gamą produktów, które obejmują różnorodne preferencje. Obie marki łączy jednak zaangażowanie w stosowanie wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić nie tylko długowieczność swoich produktów, ale także bezpieczeństwo klientów.
  • MEO jest zarejestrowanym znakiem towarowym w Niemczech i Europie. Wszystkie inne nazwy marek, logo i znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
  • Jeśli akurat jesteś w Turynie, możemy tylko polecić, abyś umówił się na spotkanie z Lorenzo. Zafunduje Ci on masaż prostaty ze specjalnym rodzajem "szczęśliwego zakończenia". Lorenzo zna nasze produkty jak nikt inny i ma wyjątkową zdolność do zapewnienia Ci niezapomnianego orgazmu prostaty. Skorzystaj z okazji i pozwól jednemu z najlepszych wtajemniczyć Cię w tajniki stymulacji prostaty. Kliknij tutaj, aby odwiedzić jego stronę internetową.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Super Ergänzung für den Doxy

  Ich liebe den Doxy Wand ohnehinschon. Mit dem Aufsatz lässt sich der Spaß noch vergrößern.
  Eine klare Empfehlung

   Ocena 

   Contact Agréable

   J’ai aimé l’application associé au jouet. En revanche je m’attendais à d’avantages de plaisir avec la prostate

    Ocena 

    Surprenant !!

    Voici un jouet spécifiquement conçu pour les messieurs.
    Une fois l'objet en place, il n'y a plus qu'à expérimenter les différents types et intensités de vibrations, ainsi que les différents types et intensités d'oscillations (et les combinaisons des deux multiplient les possibilités).

     Ocena 

     Gehört in jede Spielzeugsammlung

     Ich möchte dieses schöne Teil nicht mehr missen. Das beste Spielzeug was ich je besessen habe. Sehr zu empfehlen. Würde den Doxy immer wieder kaufen. Mein Partner liebt es auch sehr.

      Napisz własną recenzję

      Przystawka do masażu prostaty DOXY 3

      Przystawka do masażu prostaty DOXY 3

      Wzbogać swój wibrator Doxy o naszą niezwykłą nasadkę do masażu prostaty. Przystawka ta została opracowana w celu szczególnie intensywnej stymulacji prostaty wraz z masażerem DOXY Wand Massager. Masażer DOXY Wand Massager przekazuje silne wibracje i pulsacje bezpośrednio do nasadki do masażu prostaty, stymulując...

      Napisz własną recenzję

      Inni klienci również kupili:

      20 inne przedmioty w tej samej kategorii: