Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Kije i laski BDSM

Newsletter

Czarny crop BDSM dla początkujących i profesjonalistów

Ten imponujący crop BDSM może być pierwszym krokiem w kierunku spełnienia twoich najskrytszych fantazji lub poszerzenia twoich doświadczeń BDSM. Uprawa BDSM ma wszystko, czego potrzebujesz do fascynującej gry w dominację i uległość: łatwą obsługę, kontrolę i wszechstronność.

Więcej informacji

3502/00

$24.17


-$5.52

$18.65

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Ten imponujący crop BDSM może być pierwszym krokiem w kierunku spełnienia twoich najskrytszych fantazji lub poszerzenia twoich doświadczeń BDSM. Uprawa BDSM ma wszystko, czego potrzebujesz do fascynującej gry w dominację i uległość: łatwą obsługę, kontrolę i wszechstronność. Co więcej, BDSM crop jest atrakcyjny i stylowy, co może przenieść twoje sesje BDSM na zupełnie nowy poziom.

  Najważniejsze cechy czarnego BDSM crop:

  • Elastyczny trzon: pozwala precyzyjnie kontrolować intensywność uderzeń BDSM crop.
  • Misternie pleciony uchwyt: zapewnia optymalną obsługę i elegancki wygląd.
  • Wytrzymały materiał: Wysokiej jakości skóra zapewnia stabilność i trwałość.
  • Pasek na rękę: zapewnia dodatkową kontrolę podczas korzystania z bicza BDSM.
  • Wszechstronny: Idealny do delikatnych dotknięć i mocnych uderzeń, idealny dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.


  Elastyczny pejcz BDSM umożliwia zarówno delikatne dotknięcia, jak i precyzyjne, mocne pchnięcia, w zależności od preferencji Twoich i Twojego partnera. Pasek na nadgarstek na końcu rączki BDSM crop zapewnia dodatkową stabilność podczas użytkowania.

  Nasz czarny BDSM crop jest wykonany z wegańskiej skóry i jest niezwykle trwały. Oferuje Ci możliwość doświadczenia gry dominacji i uległości, między bólem a przyjemnością, w bardzo szczególny sposób, bez kompromisów w zakresie jakości i bezpieczeństwa.

  Dzięki głębokiemu czarnemu kolorowi i starannie zaplecionemu uchwytowi, ta uprawa BDSM ma wyrafinowany i tajemniczy wygląd, który dodaje całości doświadczenia. Jest to nie tylko świetne akcesorium do odkrywania BDSM, ale także estetyczna atrakcja, która uzupełni Twoją kolekcję.

  Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fascynującym światem BDSM, czy masz już doświadczenie, ta uprawa BDSM jest odpowiednim akcesorium dla Ciebie. Dzięki niemu możesz spełnić swoje najdziksze fantazje i odkryć nowy poziom intymności i przyjemności.

  Daj się oczarować ekscytującej mieszance elegancji, precyzji i mocy. Przeżyj niezapomniane chwile pożądania i dominacji dzięki tej wspaniałej uprawie BDSM. Nadszedł czas, aby spełnić swoje najmroczniejsze fantazje, a BDSM crop będzie Twoim wiernym sprzymierzeńcem.

  Więcej szczegółów:

  • Czarna uprawa BDSM do gry uderzeniowej i klapsów
  • Akcesorium Impact Play z naszej serii Mauvais Garçon
  • Kolor: czarny
  • Materiał: skóra wegańska, drewno, nylon
  • Długość: ok. 70 cm
  • Uprawa BDSM w użyciu: Podczas korzystania z naszej uprawy BDSM ważne jest, aby zawsze postępować odpowiedzialnie i ostrożnie. Zabawa BDSM powinna zawsze opierać się na zasadzie SSC (Safe, Sane, Consensual), co oznacza, że wszystkie działania muszą być bezpieczne, rozsądne i oparte na konsensusie. Komunikacja i wzajemne zaufanie są kluczowymi elementami zapewniającymi, że wszyscy zaangażowani czerpią przyjemność z doświadczenia i czują się komfortowo.
  • Ważne jest, abyś zapoznał się z granicami i sygnałami swojego partnera przed użyciem BDSM. Zawsze należy uzgodnić bezpieczne słowo lub znak, aby w razie potrzeby można było natychmiast zakończyć scenę. Zalecamy wcześniejsze zapoznanie się z technikami i środkami bezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w świecie BDSM. Pomoże to uniknąć niechcianych obrażeń i zapewni bezpieczne i satysfakcjonujące doświadczenie dla obojga partnerów.
  • Pamiętaj, że BDSM to coś więcej niż tylko zabawa fizyczna; chodzi również o dobre samopoczucie psychiczne. Upewnij się, że po intensywnych scenach masz wystarczająco dużo czasu na opiekę i wzajemną wymianę, aby zapewnić emocjonalne i fizyczne bezpieczeństwo wszystkim zaangażowanym. Dzięki takiemu podejściu korzystanie z naszych usług BDSM będzie wzbogacającym i przyjemnym doświadczeniem dla wszystkich.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Prodotto di ottima fattura

  Prodotto di ottima fattura

   Napisz własną recenzję

   Czarny crop BDSM dla początkujących i profesjonalistów

   Czarny crop BDSM dla początkujących i profesjonalistów

   Ten imponujący crop BDSM może być pierwszym krokiem w kierunku spełnienia twoich najskrytszych fantazji lub poszerzenia twoich doświadczeń BDSM. Uprawa BDSM ma wszystko, czego potrzebujesz do fascynującej gry w dominację i uległość: łatwą obsługę, kontrolę i wszechstronność.

   Napisz własną recenzję

   Inni klienci również kupili:

   20 inne przedmioty w tej samej kategorii: