Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Żywe lalki do seksu

Newsletter

Realistyczna męska lalka erotyczna - Kyle MEO

Kyle to realistyczna męska lalka seksualna, która wygląda jak młody amerykański sąsiad z sąsiedztwa. Nie tylko wygląda jak prawdziwy, ale wszystko w nim jest naprawdę prawdziwe.

Więcej informacji

2157/00

$2,207.18


-65%

$772.51

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Kyle to realistyczna męska lalka seksualna, która wygląda jak młody amerykański sąsiad z sąsiedztwa. Nie tylko wygląda jak prawdziwy, ale także wszystko w nim jest prawdziwe.

   

  Nieważne, czy ma blond, brązowe czy czarne włosy - jest zapaśnikiem, piłkarzem, graczem w bilard - ten amerykański chłopak jest prawdziwym artystą szybkich zmian. A najlepsze w Kyle'u jest to, że chętnie sprawi ci przyjemność swoimi ustami, tyłkiem i penisem. Rób z nim co chcesz i kiedy chcesz! Zrealizuj wszystkie swoje fantazje..

   

  Dzięki najnowszym osiągnięciom w dziedzinie materiałów i konstrukcji, możesz oczekiwać realistycznej męskiej lalki erotycznej, która wygląda i jest absolutnie realistyczna, jak żadna inna męska lalka miłości. Ten smukły, ale umięśniony ogier podbije Twoje serca, począwszy od jego powiek z długimi, bujnymi rzęsami, a skończywszy na jego zgrabnych częściach ciała. Potrafi nawet stać samodzielnie i chętnie uczestniczy we wszystkich pozycjach seksualnych. Ciesz się jego ultrarealistycznymi ustami, penisem i odbytem w dowolnej pozycji!

   

  Wyginane dildo może być wygięte w idealny kształt i ma realistyczny, miękki materiał zewnętrzny. Pulchna żołądź i wyraźne żyłki czynią z tego penisa prawdziwe arcydzieło. Dildo można nawet zdjąć, abyś mógł się nim bawić samodzielnie. Pióro grzewcze USB pozwoli ci również rozgrzać jego seksowne usta i ciasny anus.

   

  Jego pięknie wyrzeźbione piersi i doskonały sześciopak będą realistyczne, ale jędrne pod twoimi dłońmi, gdy jego ciało będzie się poruszać w twoim rytmie. Przeciągnij palcami po jego miękkich włosach, baw się jego twardymi sutkami i ciesz się jego ciasnym tyłkiem. Zamień tego wiecznie gotowego chłopaka w swojego sekretnego kochanka lub niewolnika seksualnego i ciesz się jego nieskazitelnym ciałem. Ubierz go, żeby się przytulić, albo zostaw go nagiego, żebyś mógł go wykorzystać bez żadnego tabu. Kyle jest zawsze gotowy, by spełnić twoje fantazje!

   

  Używaj tylko lubrykantów na bazie wody, takich jak Aquameo. Czyść jego powierzchnie i otwory ciała przed i po użyciu łagodnym mydłem i ciepłą wodą oraz naszym sprayem VERYCLEAN. Przechowuj w stanie suchym i sproszkowanym, gdy nie jest używany. Nie przechowuj żadnych przedmiotów na wierzchu lalki miłości.

   

  Więcej szczegółów:

   

  • Kyle - realistyczna męska lalka do seksu
  • Kyle to coś więcej niż tylko męska gumowa lalka. Każdy szczegół jest całkowicie realistyczny
  • Wymiary: 160 cm wzrostu, 81 cm obwodu klatki piersiowej, 61 cm obwodu talii i 94 cm obwodu bioder. Jego penis ma 19 cm długości i 4 cm średnicy. Głębokość jego odbytu wynosi 19 cm, a głębokość ust 15 cm.
  • Materiał: TPE
  • Uwaga: W zestawie m.in. miękki koc, pióro grzewcze USB, wciskane paznokcie, rękawiczki, grzebień i 3 peruki: blond, brunetka i czarna.
  • Dyskretna wysyłka na cały świat

   

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  He's always on-call for your cock...

  Sometimes you just need a hunky whore to fuck the shit out of! Kyle takes his job very seriously and will let you do whatever you want to him...

  • 3 z 4 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

  Napisz własną recenzję

  Realistyczna męska lalka erotyczna - Kyle MEO

  Realistyczna męska lalka erotyczna - Kyle MEO

  Kyle to realistyczna męska lalka seksualna, która wygląda jak młody amerykański sąsiad z sąsiedztwa. Nie tylko wygląda jak prawdziwy, ale wszystko w nim jest naprawdę prawdziwe.

  Napisz własną recenzję

  6 inne przedmioty w tej samej kategorii: