Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Dilda

Newsletter

The Manhandler - czarne dildo z uchwytem

Manhandler to zabawka erotyczna, która cieszy się dużą popularnością. Jest to długie dildo z uchwytem na końcu, który przypomina uchwyt pałki.

Więcej informacji

3399/00

$55.95


-$11.22

$44.73

plus koszty wysyłki

dostępne

Więcej informacji

Manhandler to zabawka erotyczna, która cieszy się dużą popularnością. Jest to długie dildo z rączką na końcu, która przypomina uchwyt pałki. Taka konstrukcja sprawia, że Manhandler jest bardzo poręczny i łatwy w użyciu. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą używać dildo z uchwytem dla większej kontroli i dźwigni. Jest to szczególnie przydatne, gdy dildo musi być włożone głębiej lub z większą siłą.

 

Realistyczne detale, takie jak żyły i wyraźna żołądź, wyróżniają Manhandler by MEO. Wykonany jest z przyjaznego dla ciała winylu i nie zawiera ftalanów. Ze względu na swoją długość i chwyt, Manhandler jest często używany do seksu analnego. Może być jednak również używany do penetracji pochwy lub innych zabaw erotycznych, np. jako deepthroat.

 

Dildo z rączką oferuje Ci kilka korzyści, szczególnie w przypadku penetracji analnej:

 

Lepsza kontrola: dzięki uchwytowi Ty lub Twój partner macie bardziej stabilny i pewny chwyt. Pozwala to na precyzyjne ruchy i ukierunkowaną stymulację. Możesz lepiej kontrolować kąt, głębokość i szybkość penetracji.

 

Wygoda: Uchwyt ułatwia trzymanie i przesuwanie dildo. Może to być szczególnie pomocne, gdy używasz go samodzielnie, ponieważ możesz łatwiej wkładać i przesuwać dildo. Uchwyt odciąża również twoje dłonie i nadgarstki, zwłaszcza podczas długotrwałego użytkowania.

 

Bezpieczeństwo: Zabawki do seksu analnego powinny zawsze mieć uchwyt lub szeroką podstawę, aby zapobiec ich zbyt głębokiemu włożeniu i niemożności ich wyjęcia. Uchwyt zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i daje Ci pewność, że możesz skoncentrować się na przyjemności.

 

Wszechstronność: Dildo z uchwytem może być również używane do stymulacji pochwy lub ćwiczenia głębokiego lodzika. Rozszerza to twoje możliwości czerpania przyjemności i pozwala na różnorodne zabawy seksualne.

 

Dildo z uchwytem to świetna zabawka erotyczna, która zapewnia kontrolę i bezpieczeństwo, których potrzebujesz, aby zmaksymalizować przyjemność analną. Oferuje nowy wymiar stymulacji, niezależnie od tego, czy używasz dildo samodzielnie, czy z partnerem.

 

Jak każde dildo, nasz Manhandler powinien być zawsze używany z odpowiednim lubrykantem i dokładnie czyszczony po każdym użyciu. Polecamy nasz nieco gęstszy lubrykant na bazie silikonu EZ2FUCK. Aby wyczyścić dildo, potrzebujesz tylko ciepłej wody i łagodnego mydła lub naszego sprayu VERYCLEAN.

 

Więcej szczegółów:

 

  • Manhandler - Dildo z uchwytem
  • Wymiary: długość 38 cm, długość wkładania ok. 25 cm, średnica 4,2 cm.
  • Materiał: winyl, bez ftalanów
  • Info: Nazwa "Manhandler" jest bardziej humorystycznym odniesieniem i ma na celu podkreślenie poczucia władzy i kontroli, jaką użytkownik ma podczas obsługi tego dildo.

Może Cię to również zainteresować:

OPINIE KLIENTÓW

Nie ma jeszcze komentarzy klientów

Napisz własną recenzję

The Manhandler - czarne dildo z uchwytem

The Manhandler - czarne dildo z uchwytem

Manhandler to zabawka erotyczna, która cieszy się dużą popularnością. Jest to długie dildo z uchwytem na końcu, który przypomina uchwyt pałki.

Napisz własną recenzję

Inni klienci również kupili:

30 inne przedmioty w tej samej kategorii: