Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Meble BDSM i meble erotyczne

Newsletter

Bareback Submission Horse - Sex meble

Zanurz się w świecie, w którym seks i uległość łączą się - Bareback Submission Horse spełnia to marzenie. Mebel BDSM, który jest czymś więcej niż tylko kozłem. Niezależnie od tego, czy chodzi o intensywne klapsy, ekscytujące wiązanie, namiętny seks w stylu Doggy Style, czy też połączenie wszystkich tych zmysłowych rodzajów zabawy - ten mebel oferuje idealne rozwiązanie dla wszystkich Twoich

Więcej informacji

3430/00

dostępne

  Więcej informacji

  Zanurz się w świecie, w którym seks i uległość łączą się - Bareback Submission Horse spełnia to marzenie. Mebel BDSM, który jest czymś więcej niż tylko kozłem. Niezależnie od tego, czy chodzi o intensywne klapsy, ekscytujące wiązanie, namiętny seks w stylu Doggy Style, czy też połączenie wszystkich tych zmysłowych rodzajów zabawy - ten mebel oferuje idealne rozwiązanie dla wszystkich Twoich pragnień. W swojej eleganckiej i solidnej konstrukcji łączy wszystko, czego potrzebujesz, aby przenieść swoje życie seksualne na wyższy poziom.

   

  Bareback Submission Horse by MEO: Twoja brama do nieograniczonej ekstazy!

   

  • Zmysłowy design: Bareback Submission Horse łączy w sobie wegańską skórę z błyszczącymi, bezniklowymi metalowymi akcentami. Fantastyczny i szlachetny mebel BDSM do Twojego własnego play roomu.
  • Solidny i niezawodny: Dzięki imponującej nośności wynoszącej około 300 kg, kozioł stoi bezpiecznie, podczas gdy Ty możesz całkowicie oddać się przyjemności.
  • Maksymalny komfort: Dzięki miękko wyściełanym podporom każda sesja może stać się długotrwałym doświadczeniem.
  • Idealny do bondage: Sześć punktów mocowania czeka na odkrycie przez Ciebie. Zwiąż swojego partnera tak, jak chcesz i przejmij pełną kontrolę podczas seksu lub sesji BDSM.
  • Wykonany bez niklu: łatwy do czyszczenia i odpowiedni dla alergików. Dla beztroskich i intensywnych chwil przyjemności, ponieważ wszystkie metalowe części nie zawierają niklu, a wegańska skóra jest łatwa do czyszczenia po użyciu.

   

  Urzeczywistnij swoje najmroczniejsze fantazje BDSM!

   

  Dzięki Bareback Submission Horse możesz zamienić swoje fantazje w rzeczywistość. Na co czekasz? Wyobraź sobie swojego partnera leżącego uwodzicielsko na czarnej skórze Bareback Submission Horse, czekającego z oddaniem na Ciebie. Związany i gotowy na wszystko, co przyjdzie Ci do głowy. Od zmysłowego łaskotania piórami po intensywne używanie zabawek erotycznych lub bata - nie ma ograniczeń dla Twojej wyobraźni. Komfort i optymalna wysokość koziołka pozwolą Ci bardzo wygodnie zanurzyć się w światach BDSM, o których do tej pory tylko marzyłeś.

   

  Bareback Submission Horse: Perfekcja w seksie na pieska!

   

  Bareback Submission Horse to nie tylko doskonały mebel BDSM, ale także otwiera przed Tobą nowe wymiary fizycznej bliskości i intensywności, zwłaszcza podczas seksu w pozycji na pieska. Wyściełane podparcie i stabilne punkty mocowania są idealne do pozycjonowania i krępowania partnera na idealnej wysokości i pozycji dla maksymalnej przyjemności i kontroli. Bareback Submission Horse jest idealnie dopasowany do anatomii i oferuje Tobie i Twojemu partnerowi doznania w Doggy Style, które są trudne do pobicia pod względem komfortu, bezpieczeństwa i intensywności.

   

  Oto jak to działa:

   

  Ustaw swojego partnera tak, aby górna część ciała spoczywała na górnym wsporniku, a ręce i kolana na dolnym wsporniku. Ta pozycja podnosi miednicę i uwodzicielsko prezentuje pupę.

  Ograniczenia dla większej kontroli: Użyj punktów ograniczających, aby przymocować głowę, nadgarstki i kostki. To nie tylko daje uległemu poczucie absolutnego poddania się, ale także daje dominującemu partnerowi większą kontrolę nad jego ruchami.

  Ciesz się intensywnością: większy kąt i podparcie Bareback Submission Horse pozwalają na głęboką i precyzyjną penetrację podczas seksu w stylu Doggy Style.

   

  • Więcej szczegółów:

   

  • Meble BDSM, kozioł do klapsów, meble do seksu
  • Wymiary: Wymiary zewnętrzne długość 96,5 cm x szerokość 75 cm x wysokość 70 cm, wysokość siodełka 24 cm, podpórka pod kolana 18 cm x 96,5 cm
  • Nośność: ok. 300 kg
  • Materiał: skóra PU, drewno, pianka, metal bez niklu
  • Kolor: głęboka czerń

  TO MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ ....

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Ein echt geiles Bondage-Möbel!

  Seitdem wir das MEO Bareback Submission Horse in unseren Play Room integriert haben, sind unsere Sessions auf ein neues Level gehoben worden. Die Kombination aus elegantem Design und funktionaler Robustheit hat uns überzeugt. Mein Partner liegt verführerisch auf dem schwarzen Leder, gefesselt und bereit für alles, was ich mir perverses ausgedacht habe. Die Bequemlichkeit und die perfekte Höhe des Bocks lassen uns Dinge machen, von denen ich bisher nur geträumt habe. Die einfache Reinigung ist ein zusätzlicher Bonus. Dieses Möbel hat unsere Erwartungen übertroffen und ist jeden Cent wert!

   Ocena 

   Pleasure achieved!

   Not gonna lie, I use this on myself and it's soooo goood! When my Dom wants to strap me in and watch, it's great. But I can also strap my own legs in and one arm,then I grab the remote and control the fuck machine myself. I like to pretend I can't change the controls and keep it on a really intense speed for a while until I find myself screaming! There's nothing like a good fuck that is exactly what you need, when you want it. I just feel bad for my neighbors if they hear me! They probably think I have men over all the time that they never see!! Little do they know… it's just my fucking machine!

    Napisz własną recenzję

    Bareback Submission Horse - Sex meble

    Bareback Submission Horse - Sex meble

    Zanurz się w świecie, w którym seks i uległość łączą się - Bareback Submission Horse spełnia to marzenie. Mebel BDSM, który jest czymś więcej niż tylko kozłem. Niezależnie od tego, czy chodzi o intensywne klapsy, ekscytujące wiązanie, namiętny seks w stylu Doggy Style, czy też połączenie wszystkich tych zmysłowych rodzajów zabawy - ten mebel oferuje idealne rozwiązanie dla wszystkich Twoich

    Napisz własną recenzję

    30 inne przedmioty w tej samej kategorii: