Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Meble BDSM i meble erotyczne

Newsletter

Krzyż św. Andrzeja BDSM - czarny - wyściełany

Krzyż św. Andrzeja lub krzyż BDSM jest idealnym akcesorium, jeśli chodzi o ostateczne zniewolenie! Innowacyjny krzyż św. Andrzeja 2.0 firmy MEO nie ma wiele wspólnego z oryginalnymi drewnianymi krzyżami do bondage, z wyjątkiem podstawowego kształtu.

Więcej informacji

3283/00

$1,655.36


-$551.83

$1,103.53

plus koszty wysyłki

Wkrótce dostępne

  Więcej informacji

  Krzyż św. Andrzeja lub krzyż BDSM to idealne akcesorium, jeśli chodzi o ostateczne zniewolenie! Jednak poza podstawowym kształtem, innowacyjny krzyż św. Andrzeja 2.0 od MEO nie ma już wiele wspólnego z oryginalnymi drewnianymi krzyżami do bondage. Nasz krzyż św. Andrzeja jest wyściełany i pokryty wysokiej jakości imitacją skóry. Dzięki stalowo-drewnianej konstrukcji ten krzyż św. Andrzeja jest niezwykle stabilny, wytrzymały i bezpieczny w użyciu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i przemyślany projekt sprawiają, że nasz krzyż św. Andrzeja jest bezpiecznym i uniwersalnym meblem BDSM. Nasz krzyż św. Andrzeja 2.0 jest odpowiedni dla wszystkich rozmiarów ciała i klas wagowych i jest przeznaczony zarówno do użytku prywatnego, jak i w profesjonalnych studiach BDSM.

  Przyjemność uległości:

  Dla użytkownika krzyż św. Andrzeja charakteryzuje się przede wszystkim całkowitym zniewoleniem i wynikającym z tego bezruchu. Pasywny partner jest całkowicie zdany na łaskę Topa i prawie nie może się poruszać. Kiedy zostaniesz przywiązany do krzyża św. Andrzeja, bardzo szybko zdasz sobie sprawę, że w tej pozycji jesteś całkowicie zdany na łaskę partnera. Zarówno głowa, jak i cała górna część ciała są swobodnie dostępne dla Top i mogą być stymulowane lub karane. Podobnie sytuacja wygląda z genitaliami. Rozłożonych nóg nie można zamknąć, dzięki czemu możliwa jest dowolna manipulacja genitaliami.

  Co jest takiego specjalnego w tym krzyżu BDSM św. Andrzeja?

  Oprócz mebli BDSM, takich jak klatki, pręgierze i wiele innych, produkujemy również ten praktyczny krzyż św. Andrzeja ze stojakiem. Nasz krzyż BDSM św. Andrzeja to ponadczasowy, demontowalny krzyż św. Andrzeja do użytku wolnostojącego bez konieczności montażu na ścianie. Idealny krzyż św. Andrzeja dla każdej potrzeby i każdego rozmiaru pomieszczenia. W porównaniu do podobnych produktów, ten krzyż św. Andrzeja nie pozostawia nic do życzenia, niezależnie od tego, czy jest używany prywatnie, czy w profesjonalnym studiu BDSM. Stabilna podstawa umożliwia umieszczenie tego krzyża św. Andrzeja w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, dzięki czemu można go używać ze wszystkich stron. Oczywiście do krzyża można przymocować wiele akcesoriów BDSM z asortymentu MEO. Ponieważ nasz krzyż św. Andrzeja jest pokryty higieniczną sztuczną skórą, łatwo go wyczyścić po sesji bondage (płyny ustrojowe, wosk ze świec, smary, oleje itp.). Krzyż św. Andrzeja jest dostarczany zdemontowany, dyskretnie i bezpiecznie zapakowany. Montaż jest niezwykle prosty, a nasz krzyż św. Andrzeja jest gotowy do użycia w ciągu 3 minut. Po użyciu krzyż świętego Andrzeja można szybko zdemontować i dyskretnie schować w szafie lub pod łóżkiem.

  Jak używać krzyża świętego Andrzeja do wiązania?

  Krzyż świętego Andrzeja ma zintegrowane urządzenia do krępowania uległego partnera. Możesz to zrobić za pomocą skórzanych kajdanek, kajdanek lub lin. Nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej wyobraźni. Jest tylko jedno ograniczenie: czas! Każdy niewolnik ma swoje fizyczne ograniczenia, które możesz wspaniale eksplorować podczas zniewolenia na krzyżu świętego Andrzeja. Stanie z rozłożonymi nogami jest już wyzwaniem, a rozłożenie rąk do góry jest jeszcze bardziej niewygodne. Ponadto ramiona stają się coraz cięższe, gdy krew powoli spływa z powrotem do ciała. Rezultatem jest drętwienie. Właśnie dlatego powinieneś wybrać wysokiej jakości kajdanki i kajdanki na kostki. Polecamy nasze specjalne kajdanki 9885 (kliknij tutaj) - jak również nasze kajdanki na kostki z serii Black Berlin.

  Teraz niewolnik jest skrępowany - i co teraz? Cóż, teraz zaczyna się prawdziwa sesja BDSM. Możesz bez przeszkód eksplorować ciało i odpowiednio stymulować strefy erogenne. Jeśli niewolnik jest unieruchomiony twarzą do krzyża św. Andrzeja, możesz oczywiście również wprowadzić sesję klapsów i/lub biczowania. Ważne jest, abyś zwracał uwagę na sygnały swojego niewolnika. Przypomnij sobie wcześniej Safeword i zapytaj o nie w razie potrzeby.

  Co to jest krzyż świętego Andrzeja BDSM?

  Można go zobaczyć na każdym przejeździe kolejowym i jest również wspomniany w Biblii: krzyż świętego Andrzeja! Andrzeja w kontekście zniewolenia jest krzyżem w kształcie litery X (często nazywanym po prostu krzyżem). Został on nazwany na cześć apostoła Andrzeja, o którym mówi się, że został skazany na śmierć przez ukrzyżowanie na krzyżu w kształcie litery X około 60 roku naszej ery. Krzyż św. Andrzeja w niewoli jest zwykle wykonany z drewna lub metalu i służy do krępowania biernego partnera (Bottoma lub niewolnika). Przód lub tył partnera pasywnego jest swobodnie dostępny dla partnera aktywnego, Top, a kończyny są rozłożone i unieruchomione.

  Dalsze szczegóły:

  • Krzyż św. Andrzeja ze stojakiem
  • Materiał: metal, drewno, tapicerka, imitacja skóry
  • Materiał montażowy w zestawie
  • Posiada kilka punktów mocowania.
  • Wysokość 202 cm, powierzchnia podstawy ok. 1 m²
  • Ponieważ stopy niewolnika znajdują się na podłodze, nawet gdy są przymocowane do krzyża św. Andrzeja, nie ma praktycznie żadnego ryzyka związanego z tym rodzajem ograniczenia. Powinieneś jednak zwrócić uwagę na krążenie krwi w ramionach, które może się zatrzymać, jeśli niewolnik jest zbyt długo skrępowany.
  • Krzyż św. Andrzeja jest obecnie standardowym wyposażeniem każdego studia dominatrix. Wiele klubów dla swingersów posiada również specjalnie wyposażone pokoje BDSM z krzyżem św. Krzyż do bondage coraz częściej można znaleźć także w prywatnych sypialniach. Jeśli niewolnik jest przywiązany do krzyża, nigdy nie powinien być pozostawiony sam sobie. Nawet błahe problemy mogą mieć poważne konsekwencje, jeśli zostaną w ten sposób skrępowane. Osoby z astmą lub problemami z sercem powinny powstrzymać się od przywiązywania do krzyża św.
  • Synonimy: Krzyż św. Andrzeja BDSM - Meble BDSM - Krzyż BDSM - Krzyż bondage - Krzyż św. Andrzeja SM

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Professionell

  Professionelle Qualität und sehr edel gemacht.

  • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

  Napisz własną recenzję

  Krzyż św. Andrzeja BDSM - czarny - wyściełany

  Krzyż św. Andrzeja BDSM - czarny - wyściełany

  Krzyż św. Andrzeja lub krzyż BDSM jest idealnym akcesorium, jeśli chodzi o ostateczne zniewolenie! Innowacyjny krzyż św. Andrzeja 2.0 firmy MEO nie ma wiele wspólnego z oryginalnymi drewnianymi krzyżami do bondage, z wyjątkiem podstawowego kształtu.

  Napisz własną recenzję

  30 inne przedmioty w tej samej kategorii: