Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Meble BDSM i meble erotyczne

Newsletter

Krzyż św. Andrzeja BDSM - czarny - wyściełany

Krzyż św. Andrzeja lub krzyż BDSM jest idealnym akcesorium, jeśli chodzi o ostateczne zniewolenie! Innowacyjny krzyż św. Andrzeja 2.0 firmy MEO nie ma wiele wspólnego z oryginalnymi drewnianymi krzyżami do bondage, z wyjątkiem podstawowego kształtu.

Więcej informacji

3283/00

$1,693.21


-$564.44

$1,128.77

plus koszty wysyłki

Wkrótce dostępne

  Więcej informacji

  Krzyż św. Andrzeja lub krzyż BDSM to idealne akcesorium, jeśli chodzi o ostateczne zniewolenie! Innowacyjny krzyż św. Andrzeja 2.0 firmy MEO nie ma wiele wspólnego z oryginalnymi drewnianymi krzyżami do bondage, z wyjątkiem podstawowego kształtu. Nasz krzyż św. Andrzeja został wyściełany i pokryty wysokiej jakości imitacją skóry. Dzięki stalowo-drewnianej konstrukcji ten krzyż św. Andrzeja jest niezwykle stabilny, wytrzymały i bezpieczny w użyciu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i przemyślana konstrukcja sprawiają, że nasz krzyż św. Andrzeja jest bezpiecznym i uniwersalnym meblem BDSM. Nasz krzyż św. Andrzeja 2.0 jest odpowiedni dla wszystkich rozmiarów ciała i klas wagowych oraz jest przeznaczony do użytku prywatnego, a także w profesjonalnych studiach BDSM.

  Przyjemność uległości:

  Dla użytkownika krzyż św. Andrzeja charakteryzuje się przede wszystkim całkowitym zniewoleniem i wynikającym z tego bezruchu. Pasywny partner jest całkowicie zdany na łaskę Topa i prawie nie może się poruszać. Kiedy jesteś przywiązany do krzyża św. Andrzeja, bardzo szybko zauważysz, że w tej pozycji jesteś całkowicie zdany na łaskę partnera. Zarówno głowa, jak i cała górna część ciała są swobodnie dostępne dla Topa i mogą być stymulowane lub karane. Podobnie sytuacja wygląda z genitaliami. Rozłożonych nóg nie można zamknąć, dzięki czemu możliwa jest dowolna manipulacja genitaliami.

  Co jest wyjątkowego w tym krzyżu BDSM św. Andrzeja?

  Oprócz mebli BDSM, takich jak klatki, pręgierze i wiele innych, produkujemy również ten praktyczny krzyż św. Andrzeja ze stojakiem. Nasz krzyż św. Andrzeja BDSM to ponadczasowy, demontowalny krzyż św. Andrzeja do użytku wolnostojącego bez konieczności montażu na ścianie. Idealny krzyż św. Andrzeja dla wszystkich potrzeb i każdego rozmiaru pomieszczenia. W porównaniu do podobnych produktów, ten krzyż św. Andrzeja nie pozostawia nic do życzenia, niezależnie od tego, czy jest używany prywatnie, czy w profesjonalnym studiu BDSM. Stabilna podstawa umożliwia swobodne umieszczenie tego krzyża św. Andrzeja w pomieszczeniu, dzięki czemu można go używać ze wszystkich stron. Oczywiście do krzyża można przymocować wiele akcesoriów BDSM z asortymentu MEO. Ponieważ nasz krzyż św. Andrzeja jest pokryty higieniczną imitacją skóry, łatwo go wyczyścić po sesji wiązania (płyny ustrojowe, wosk ze świec, smary, oleje itp.). Krzyż św. Andrzeja jest dostarczany zdemontowany, dyskretnie i bezpiecznie zapakowany. Montaż jest bardzo prosty, a nasz krzyż św. Andrzeja jest gotowy do użycia w ciągu 3 minut. Po użyciu krzyż św. Andrzeja można szybko zdemontować i dyskretnie przechowywać w szafce lub pod łóżkiem.

  Jak używać krzyża św. Andrzeja dozniewolenia?

  Krzyż św. Andrzeja ma zintegrowane urządzenia do krępowania uległego partnera. Możesz to zrobić za pomocą skórzanych kajdanek, kajdanek lub lin. Nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej wyobraźni. Jest tylko jedno ograniczenie: czas! Każdy niewolnik ma swoje fizyczne ograniczenia i możesz je wspaniale zbadać podczas zniewolenia na krzyżu św. Stanie z rozłożonymi nogami jest już wyzwaniem, a rozłożenie rąk do góry jest również nieco bardziej niewygodne. Ponadto ramiona stają się coraz cięższe, ponieważ krew powoli spływa z powrotem do ciała. Rezultatem jest drętwienie. Właśnie dlatego powinieneś wybrać wysokiej jakości urządzenia do krępowania rąk i stóp. Polecamy nasze specjalne kajdanki na ręce 9885 (kliknij tutaj) - jak również nasze kajdanki na stopy z serii Black Berlin.

  Teraz niewolnik jest unieruchomiony - i co teraz? Cóż, teraz naprawdę zaczyna się prawdziwa sesja BDSM. Możesz bez przeszkód eksplorować ciało i odpowiednio stymulować strefy erogenne. Jeśli niewolnik jest przymocowany twarzą do krzyża św. Andrzeja, możesz oczywiście również wstawić sesję klapsów i / lub biczowania. Ważne jest, abyś zwracał uwagę na znaki swojego niewolnika. Pamiętaj wcześniej o bezpiecznym słowie i poproś o nie w razie potrzeby.

  Co to jest krzyż świętego Andrzeja BDSM?

  Można go znaleźć na każdym przejeździe kolejowym i jest również wspomniany w Biblii: krzyż świętego Andrzeja! Andrzeja w kontekście zniewolenia to krzyż w kształcie litery X (często nazywany po prostu krzyżem) w rozmiarze ludzkim. Został on nazwany na cześć apostoła Andrzeja, o którym mówi się, że został skazany na śmierć przez ukrzyżowanie na krzyżu w kształcie litery X około 60 roku n.e. Krzyż św. Andrzeja w niewoli jest zwykle wykonany z drewna lub metalu i służy do unieruchomienia pasywnego partnera (Bottoma lub niewolnika). Przód lub tył partnera pasywnego jest swobodnie dostępny dla partnera aktywnego, Top, a kończyny są rozłożone i unieruchomione.

  Dalsze szczegóły:

  • Krzyż św. Andrzeja ze stojakiem
  • Materiał: metal, drewno, tapicerka, imitacja skóry
  • Materiał montażowy w zestawie
  • Posiada kilka punktów mocowania.
  • Wysokość wynosi 202 cm, a powierzchnia podstawy ok. 1 m²
  • Ponieważ niewolnik stoi również stopami na podłodze podczas mocowania na krzyżu św. Andrzeja, prawie nie ma ryzyka związanego z tego typu mocowaniem. Powinieneś jednak zwrócić uwagę na krążenie krwi w ramionach, które może się zatrzymać, jeśli niewolnik jest unieruchomiony zbyt długo.
  • Krzyż św. Andrzeja jest obecnie standardowym wyposażeniem każdego studia dominatrix. Wiele klubów swingersów posiada również specjalnie wyposażone pokoje BDSM z krzyżem św. Coraz częściej krzyż do bondage można znaleźć także w prywatnych sypialniach. Gdy niewolnik jest przywiązany do krzyża bondage, nigdy nie powinien być pozostawiony sam sobie. Nawet błahe problemy mogą mieć poważne konsekwencje, jeśli zostaną rozwiązane w ten sposób. Osoby z astmą lub problemami z sercem powinny powstrzymać się od przywiązywania do krzyża św.
  • Synonimy: Krzyż św. Andrzeja BDSM - Meble BDSM - Krzyż BDSM - Krzyż do krępowania Bondage - Krzyż św. Andrzeja SM

  TO MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ ....

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Professionell

  Professionelle Qualität und sehr edel gemacht.

  • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

  Napisz własną recenzję

  Krzyż św. Andrzeja BDSM - czarny - wyściełany

  Krzyż św. Andrzeja BDSM - czarny - wyściełany

  Krzyż św. Andrzeja lub krzyż BDSM jest idealnym akcesorium, jeśli chodzi o ostateczne zniewolenie! Innowacyjny krzyż św. Andrzeja 2.0 firmy MEO nie ma wiele wspólnego z oryginalnymi drewnianymi krzyżami do bondage, z wyjątkiem podstawowego kształtu.

  Napisz własną recenzję

  30 inne przedmioty w tej samej kategorii: