Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Prysznic analny

Newsletter

Dildo analne wykonane z silikonu Aquameo Drizzle - długość 15 cm

Doświadcz rewolucji w higienie intymnej dzięki elastycznemu silikonowemu douche analnemu Drizzle o długości 15 cm od Aquameo. Jako eksperci w dziedzinie wysokiej jakości lubrykantów osobistych, poszerzamy teraz naszą ofertę o douche intymne, które zostały opracowane z myślą o codziennej świeżości i czystości - zarówno do użytku analnego, jak i dopochwowego.

Więcej informacji

3566/00

dostępne

Więcej informacji

Dzięki elastycznemu silikonowemu douche analnemuDrizzle higiena intymna jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Przeżyj rewolucję w higienie intymnej dzięki elastycznemu silikonowemu douche analnemu Drizzle o długości 15 cm od Aquameo. Jako eksperci w dziedzinie wysokiej jakości lubrykantów, rozszerzamy teraz naszą ofertę o douche intymne, które zostało opracowane z myślą o codziennej świeżości i czystości - zarówno do użytku analnego, jak i dopochwowego. Dzięki krótszej długości "Drizzle" jest szczególnie odpowiedni dla początkujących. Początek nowej ery komfortu i czystości. Douche analny "Drizzle" od Aquameo sprawia, że higiena intymna staje się dziecinnie prosta. Daj się zaskoczyć, jak prosto i skutecznie możesz poczuć się całkowicie czysty!

Z Aquameo stawiasz na delikatną i przyjemną higienę intymną - na wewnętrzną czystość, którą możesz poczuć.

Douche analne Aquameo wykonane z higienicznego silikonu zapewnia delikatne i dokładne oczyszczenie od wewnątrz, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Łatwa obsługa i dyskrecja są oczywistością. Dlatego douche analne może być również używane bez żadnych problemów podczas podróży.

Jak stosować douche analne?

W celu zapewnienia przyjemnego i skutecznego stosowania douche analnego zaleca się podgrzanie wody do temperatury ciała. Idealnie byłoby, gdyby odbyt został oczyszczony na około 45 minut przed stosunkiem analnym, aby zapewnić optymalną czystość. Podczas stosunku seksualnego lub prysznica analnego nie powinno zabraknąć dwóch niezbędnych towarzyszy: Lubrykantu i relaksującej atmosfery. Wysokiej jakości lubrykant na bazie wody, taki jak Aquameo, zapewnia, że douche analne można włożyć bez wysiłku i delikatnie, zarówno do odbytu, jak i do pochwy.

Najważniejsze cechy elastycznego silikonowego douche analnego Drizzle:

 • Douche analne od Aquameo zdobywa punkty za łatwość użycia. Jako niezawodny dodatek do rytuału pod prysznicem, douche intymne można łatwo podłączyć do węża prysznicowego.
 • Elastyczny materiał silikonowy delikatnie dopasowuje się do Twojej anatomii i umożliwia bezpieczne i dokładne czyszczenie - idealne do okolic pochwy i odbytu. Skuteczne oczyszczanie sprawia, że zawsze czujesz się świeżo i czysto.
 • Te prysznice analne zostały specjalnie opracowane, aby traktować najbardziej wrażliwe części Twojego ciała z najwyższą starannością i oddaniem. Silikonowe prysznice analne są nie tylko łatwe w użyciu, ale także niezwykle trwałe, ponieważ silikon jest znany jako wytrzymały i odporny materiał.
 • Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z pryszniców intymnych, czy też masz doświadczenie i szukasz produktu wysokiej jakości, silikonowy prysznic analny oferuje to, co najlepsze z obu światów - komfort i bezpieczeństwo. Możesz się zrelaksować, poczuć bezpiecznie i skoncentrować na tym, co naprawdę ważne - higienie ciała i dobrym samopoczuciu.


Silikonowy czy metalowy prysznic analny?

Nadszedł czas, aby pożegnać się z konwencjonalnymi metalowymi głowicami prysznicowymi i przejść na nową generację elastycznych i przyjaznych dla skóry silikonowych pryszniców intymnych. To nie tylko poprawi Twoją higienę osobistą, ale także przyczyni się do poprawy Twojego samopoczucia. Z pewnością poczujesz różnicę. W końcu wszyscy powinniśmy starać się traktować nasze ciała z miłością i zapewniać im najlepszą możliwą opiekę. Zacznijmy więc od poprawy higieny intymnej i używania tylko najlepszych produktów. Doświadcz zupełnie nowego poziomu czystości i komfortu z rewolucyjnym silikonowym douche intymnym od Aquameo.

Wybierz Aquameo, aby uzyskać niezawodny douche analny, który zapewnia jakość i komfort w codziennej rutynie higienicznej - ponieważ Twoje ciało zasługuje tylko na to, co najlepsze.

Więcej szczegółów:

 • Douche analne Aquameo wykonane z silikonu
 • Może być stosowany jako douche analny i pochwowy.
 • Zasada Aquameo: wysokiej jakości produkty intymne dla Twojego dobrego samopoczucia. Doświadczenie zdobyte przy produkcji lubrykantów jest wykorzystywane przy opracowywaniu produktów intymnych, które zachwycają jakością i starannością wykonania.
 • Głowica prysznicowa pasuje do wszystkich węży prysznicowych ze standardowym gwintem półcalowym.
 • Super elastyczna, bez wysiłku dopasowuje się do anatomii.
 • Nadaje się do wszystkich smarów.
 • Całkowita długość 16 cm, średnica 2 cm, długość wkładana 15 cm.
 • Kolor: charakterystyczny niebieski Aquameo.
 • Dilda intymne Aquameo są dostępne w czterech rozmiarach.
 • Materiał: silikon, wolny od ftalanów i ABS.
 • Nie idziemy na żadne kompromisy, jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo naszych pryszniców intymnych i analnych. W MEO każdego dnia pracujemy nad ciągłą poprawą jakości i stawiamy Twoją satysfakcję na pierwszym miejscu.
 • MEO i Aquameo są zarejestrowanymi znakami towarowymi MEO w Niemczech.


Używanie prysznica analnego przed seksem analnym jest ważne z kilku powodów:

1. Higiena: wcześniejsze oczyszczenie za pomocą douche analnego może usunąć niechciany brud i bakterie, zmniejszając ryzyko infekcji i zapewniając większą czystość.

2. Komfort: stosowanie douche analnego może pomóc Ci poczuć się czyściej i bardziej komfortowo, dzięki czemu doznania seksualne będą przyjemniejsze.

3. Zapobieganie: Podczas seksu analnego bakterie mogą łatwo rozprzestrzeniać się na inne obszary ciała i powodować infekcje. Dokładne oczyszczenie odbytu za pomocą douche może temu zapobiec.

Bicze analne mogą być również przydatne po seksie analnym:

1. Higiena: Bicze analne pomagają usunąć wszelkie pozostałości lubrykantu, resztki prezerwatywy lub inne pozostałości.

2. Zdrowie: Douching analny może pomóc zmniejszyć ryzyko infekcji poprzez usunięcie szkodliwych bakterii.

3. Komfort: Bicze analne mogą pomóc Ci poczuć się świeżo i czysto po seksie analnym.

Uwaga: Nadmierne lub zbyt częste stosowanie douche analnego może zaburzyć naturalną florę jelitową i powodować podrażnienia.

TO MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ ....

OPINIE KLIENTÓW

Nie ma jeszcze komentarzy klientów

Napisz własną recenzję

Dildo analne wykonane z silikonu Aquameo Drizzle - długość 15 cm

Dildo analne wykonane z silikonu Aquameo Drizzle - długość 15 cm

Doświadcz rewolucji w higienie intymnej dzięki elastycznemu silikonowemu douche analnemu Drizzle o długości 15 cm od Aquameo. Jako eksperci w dziedzinie wysokiej jakości lubrykantów osobistych, poszerzamy teraz naszą ofertę o douche intymne, które zostały opracowane z myślą o codziennej świeżości i czystości - zarówno do użytku analnego, jak i dopochwowego.

Napisz własną recenzję

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również ...

30 inne przedmioty w tej samej kategorii: